Швейцарія — Білорусь — 3:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-15 20:56 15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швейцарії та Збірна Білорусі. Швейцария ... Швейцарія — Білорусь — 3:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швейцарії та Збірна Білорусі.

Швейцария - Беларусь - 3:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаШвейцария - Беларусь - 3:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Швейцарія — Білорусь — 3:3 (1:0)
Голи: Джердан Шакірі (28), Аканджі (89), Z. Amdouni (90) — Макс Ебонг (61), D. Поляков (69), D. Антилевський (84)

Попередження: S. Політевич (4), A. Zeqiri (77), Кирило Печенін (90), D. Антилевський (90+2), N. Korzun (90+4)

Огляд матчу Швейцарія — Білорусь:

Нещодавно в рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи відбувся захопливий футбольний матч між збірними Швейцарії та Білорусі. Матч відбувався на стадіоні «Кібунпарк», і вболівальники стали свідками захопливого поєдинку, що завершився внічию 3:3. У перерві матчу Швейцарія вела з рахунком 1:0, єдиний гол у таймі було забито на 28-й хвилині. На початку зустрічі перевага швейцарців була зафіксована завдяки голу Шердана Шакірі. Однак Білорусь була сповнена рішучості відігратися. Другий тайм розпочався з того, що на 46-й хвилині Білорусь зробила першу заміну. Олександр Концевой вийшов на поле, звільнивши місце Дмитру Антилевському. Білорусії не знадобилося багато часу, щоб зрівняти рахунок — на 61-й хвилині забив Мікалай Ебонг, чим викликав радість білоруських уболівальників. Швейцарія відразу ж відповіла двома замінами на 62-й хвилині. У складі швейцарської команди в гру вступили Седрік Іттен і Енді Зекірі. Білорусь також провела дві заміни на 64-й хвилині: Іхар Бахар і Кирило Печенін. Білорусь вийшла вперед на 69-й хвилині, коли Денис Поляков переправив м’яч у сітку. Однак Швейцарія продовжувала боротися і на 73-й хвилині зробила ще дві заміни: на поле вийшли Бріл Емболо і Джібріль Ндойє. Гра ставала дедалі напруженішою, обидві команди прагнули голу.

На 73-й хвилині Швейцарія провела ще дві заміни: на поле вийшли Рікардо Родрігес і Велі Гарсія. На 77-й хвилині жовту картку отримав гравець збірної Швейцарії Енді Зекірі, що ще більше посилило напругу в матчі. Білорусь зробила останню заміну на 83-й хвилині, ввівши в гру Владислава Малькевича замість Віталія Климовича. Однак на 84-й хвилині білорус Дмитро Антилевський забив гол, знову вивівши Білорусь уперед. За лічені хвилини до кінця матчу швейцарцям вдалося зрівняти рахунок на 89-й хвилині. Мануель Аканджі влучив у сітку, поклавши початок захоплюючій кінцівці матчу. На 90-й хвилині Білорусь отримала дві жовті картки: Кирило Печенін і Дмитро Антилевський були попереджені. Неймовірно, але на останній хвилині доданого часу Швейцарії вдалося забити ще раз — Закарія Амдуні оформив переможний гол. У заключні хвилини матчу Білорусь провела останню заміну — замість Микити Корзуна в гру вступив Олексій Павловець. Матч завершився внічию 3:3, залишивши в обох команд змішані емоції. Швейцарія продемонструвала величезну стійкість, повернувшись після двох поразок, а Білорусь може пишатися своєю ранньою перевагою. Цей захопливий поєдинок продемонстрував дух суперництва і майстерність обох команд, і вболівальники з нетерпінням очікують наступної зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Швейцарія — Косово, Білорусь — Андорра.