Уельс — Хорватія — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-15 23:39 15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Уельсу та Збірна Хорватії. Уэльс ... Уельс — Хорватія — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Уельсу та Збірна Хорватії.

Уэльс - Хорватия - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаУэльс - Хорватия - 2:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Уельс — Хорватія — 2:1 (0:0)
Голи: Вілсон (47), Вілсон (60) — Пашаліч (75)

Предупредження: Домагой Віда (22)

Огляд матчу Уельс — Хорватія:

Захопливий матч відбіркового турніру чемпіонату Європи закінчився на користь Уельсу На стадіоні «Кардіфф Сіті Стедіум» відбувся напружений футбольний матч між збірними Уельсу та Хорватії. Атмосфера в залі була напружена до межі, адже обидві команди боролися за найважливіші очки у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі між суперниками, і жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. І Уельс, і Хорватія боролися за перевагу, але надійна оборона обох команд дозволила зберегти рахунок 0:0. На початку другого тайму Хорватія провела три заміни у швидкій послідовності, намагаючись змінити динаміку гри. Й. Юранович замінив Й. Станішича, П. Муса вийшов замість Д. Бельо, а Й. Брекало — замість М. Пасаліча. Однак саме Уельс узяв гору, коли Х. Вілсон уже за дві хвилини після початку другого тайму забив гол, забезпечивши своїй команді надважливу перевагу. Не стримавшись, Хорватія зробила четверту заміну, випустивши Б. Баришича замість Б. Соси. Але Уельс знову скористався своєю перевагою. На 60-й хвилині Х. Вілсон забив свій другий гол у матчі, подвоївши перевагу Уельсу і залишивши Хорватію перед труднощами.

Однак Хорватія продемонструвала свою стійкість і рішучість, відбившись на 75-й хвилині. М. Пасаліч забив вирішальний гол і відігрався, вдихнувши нове життя в матч. За рахунку 2:1 глядачі були в напрузі: обидві сторони прагнули забити ще один гол, щоб змінити результат матчу. На 80-й хвилині Уельс зробив другу заміну, замінивши Х. Вілсона на Н. Бродхеда. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд так і не змогла знову влучити у ворота суперника, що призвело до напруженого фіналу. У підсумку Уельс здобув упевнену перемогу над Хорватією, завдяки активній грі протягом усієї гри. Протягом усього матчу суддя показав дві жовті картки: Д. Віда (Хорватія) і Дж. Джеймс (Уельс). Ці картки ще більше посилили напруження і без того запеклої боротьби. На останніх хвилинах матчу, коли напруга сягнула межі, жовту картку отримав і М. Брозович (Хорватія). Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість у захопливому поєдинку, який тримав глядачів на межі. Уельс вийшов переможцем, але бойовий дух Хорватії був очевидний протягом усього матчу. Цей результат, безсумнівно, матиме суттєвий вплив на турнірну таблицю відбіркового турніру чемпіонату Європи, показавши, наскільки важливе кожне очко на турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вірменія — Уельс, Латвія — Хорватія.