Гібралтар — Ірландія — 0:4. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-16 23:38 16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Гібралтару та Збірна Ірландії. Гибралтар ... Гібралтар — Ірландія — 0:4. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Гібралтару та Збірна Ірландії.

Гибралтар - Ирландия - 0:4. Евро-2024. Обзор матча, статистикаГибралтар - Ирландия - 0:4. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Гібралтар — Ірландія — 0:4 (0:2)
Голи: Е. Фергюсон (8), M. Джонстон (28), Доерті (60), Робінсон (80)

Попередження: Луї Аннеслі (53), Доерті (72), Джек сержант (84), J. McGrath (88)

Огляд матчу Гібралтар — Ірландія:

У матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Ештадіу ду Алгарве», збірна Гібралтару з футболу зустрілася з командою Ірландії. Гра показала помітну різницю в якості гри, причому Ірландська Республіка домінувала в матчі від початку і до кінця. У перерві рахунок був 0:2 на користь Ірландської Республіки. Вони почали свою гольову серію вже на 8-й хвилині, коли Е. Фергюсон переправив м’яч у сітку, вивівши свою команду вперед. Цей перший гол задав тон усьому матчу. На 28-й хвилині М. Джонстон ще одним голом збільшив перевагу, залишивши Гібралтар беззахисним. Другий тайм розпочався з жовтої картки гібралтарського гравця Л. Аннеслі на 53-й хвилині, оскільки Республіка Ірландія продовжувала невпинно атакувати. На 60-й хвилині М. Доерті ще більше збільшив перевагу збірної Ірландії, додавши до неї третій гол. На 66-й хвилині обидві команди зробили заміни: Е. Фергюсон і М. Джонстон замінили А. Ідаха і К. Робінсона у складі збірної Ірландії. Гібралтар пішов за їхнім прикладом і зробив три заміни поспіль на 68-й хвилині, випустивши на поле Х. Оліверо, Н. Позо і Т. Де Барра.

Під час гри спалахували конфлікти, і на 72-й хвилині М. Доерті отримав жовту картку в складі збірної Ірландії. На 74-й хвилині Гібралтар провів чергову заміну, замінивши Л. Скейлза і Дж. Каллена на Д. О’Ши і Дж. Молумбі. У заключній стадії гри Гібралтар продемонстрував свою перевагу, і на 80-й хвилині К. Робінсон забив гол, оформивши переконливу перемогу своєї команди. На 83-й хвилині Гібралтар зробив заміну: замість Е. Де Харо і Дж. Чіполіни вийшли Р. Чіполіна і К. Ронан. Ірландська Республіка також зробила заміну: К. Огбене замінив М. Сайкса. Гра була затьмарена кількома жовтими картками, зокрема Дж. Сержанту (Гібралтар) на 84-й хвилині і Дж. МакГрату (Ірландія) на 88-й хвилині. Незважаючи на ці дисциплінарні порушення, Республіка Ірландія здобула перемогу з рахунком 0:4. Матч продемонстрував разючу різницю в якості гри між двома командами, причому Республіка Ірландія продемонструвала свою майстерність і контроль над грою. Гібралтар доклав чимало зусиль, але зрештою не зміг зрівнятися із суперником за силою та майстерністю. Домінуюча гра Республіки Ірландія не лише забезпечила їм перемогу, а й продемонструвала їхнє прагнення потрапити на Чемпіонат Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Франція — Гібралтар, Нідерланди — Ірландія.