Мальта — Україна — 1:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-17 23:46 17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Мальти та Збірна України. Мальта ... Мальта — Україна — 1:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Мальти та Збірна України.

Мальта - Украина - 1:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаМальта - Украина - 1:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Мальта — Україна — 1:3 (1:2)
Голи: Мбонг (13) — Камензулі (39), Довбик (43), Мудрик (85)

Предупредження: Пісані (90+3), Зубков (90+3)

Огляд матчу Мальта — Україна:

У захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Мальта зустрілася з Україною на Національному стадіоні «Та’Каллі». Незважаючи на всі зусилля Мальти, Україна здобула перемогу з рахунком 1:3, ведучи в рахунку 1:2 у перерві. Початок матчу був дуже напруженим, і перша значуща подія сталася на 12-й хвилині, коли мальтійський футболіст П. Мбонг забив гол, забезпечивши господарям поля першу перевагу. Мальтійські вболівальники схопилися з місць, сподіваючись на можливу поразку від сильної української команди. Однак Україна швидко відповіла, і на 31-й хвилині М. Матвієнко отримав жовту картку за необережний виклик. Матч тривав у напруженій боротьбі, і на 38-й хвилині удача повернулася до України: Р. Каменцулі забив прикрий гол у власні ворота, зрівнявши рахунок. Перед самою перервою, на 43-й хвилині, після фолу у штрафному майданчику, Україна отримала право на пенальті. А. Довбик, вийшовши вперед, спокійно реалізував пенальті, забезпечивши Україні дорогоцінну перевагу перед перервою. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. На 46-й хвилині український футболіст М. Матвієнко змінив О. Сватока, надавши нової динаміки українському півзахисту. Мальта також зробила зміни, випустивши на 68-й хвилині К. Нвоко замість А. Сатаріано, а ще за хвилину замість Б. Крістенсена вийшов Н. Мускат.

Тим часом Україна провела ще одну заміну на 67-й хвилині: В. Ванат вийшов замість Ю. Коноплі, а Г. Судаков — замість Ю. Назарина. За рахунку 1:2 на користь України гра продовжувала залишатися в рівновазі. Однак на 85-й хвилині Україна завдала суттєвого удару по сподіваннях Мальти на гол у відповідь, коли М. Мудрик влучив у сітку, збільшивши перевагу України до 1:3. У заключній стадії гри обидві команди продовжували вносити зміни в гру. На 87-й хвилині українського гравця О. Зінченка змінив О. Піхальонок, а на Мальті П. Мбонг був замінений на Л. Монтебелло. Коли час добігав кінця основного часу, на 88-й хвилині Мальта також замінила Ю. Янніка на С. Пізані. Пізані. У кінцівці матчу напруга зросла, що призвело до отримання жовтих карток як Мальтою, так і Україною. На 90-й хвилині попередження отримав С. Пізані, а в окремому інциденті жовту картку отримав О. Зубков. У підсумку Україна здобула перемогу з рахунком 1:3 у відбірковому матчі Чемпіонату Європи проти Мальти. Мальтійці продемонстрували свою перевагу та ефективність у грі, здобувши таку необхідну перемогу. Мальтійці наполегливо билися і демонстрували перспективні моменти, але так і не змогли здолати українську команду. Матч став захоплюючим видовищем і змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступного туру відбіркових матчів Чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Англія — Мальта, Україна — Італія.