«Сподобалося, що Ребров дуже сміливо та не вагаючись робить заміни», — экс-воротар «Динамо» про матч Мальта — Україна

2023-10-18 07:53 Колишній воротар київського «Динамо» Святослав Сирота поділився своїми враженнями від вчорашнього матчу відбіркового циклу Євро-2024 між ... «Сподобалося, що Ребров дуже сміливо та не вагаючись робить заміни», — экс-воротар «Динамо» про матч Мальта — Україна

Колишній воротар київського «Динамо» Святослав Сирота поділився своїми враженнями від вчорашнього матчу відбіркового циклу Євро-2024 між збірними Мальти та України (1:3).

Святослав Сирота

«Як вболівальник. Радий перемозі, вітаю всіх з нею.

Як фахівець. Зіграли рівно на стільки, щоби було достатньо для перемоги. З італійцями цього буде недостатньо. Але може це і є такий задум.

Лобановський казав 3 очки це 3 очки, і рахунок на табло. Перший тайм більш цікавий по грі, але моментів було менше. У другому таймі гра не така цікава, але моментів більше. Десь втома, десь знов таки за втоми ударів здалеку значно більше. Чудовий гол Мудрика, ще кілька шикарних моментів і сейвів мальтійського воротаря. Але в цілому, гра не дуже яскрава.

По цьому матчу робити висновки не треба.

Ще сподобалося, що Ребров дуже сміливо та не вагаючись робить заміни. Замінив Зінченка, раніше заміну лідера та знакового гравця важко було уявити. А він робить це. Не здивуюся, якщо така гра це частина його плану — приспати увагу основних суперників і в матчі з італійцями показати зовсім іншу гру.

В будь-якому випадку, вітаю всіх з перемогою і, з урахуванням перемоги британців, збільшенням шансів виходу з групи напряму», — написав Сирота на своїй сторінці странице у соціальній мережі Facebook.

18.10.2023, 07:53