Віталій Миколенко: «Просто збірна Мальти — хороший суперник»

2023-10-19 07:55 Захисник збірної України — про перемогу над збірною Мальти (3:1) у позавчорашньому матчі відбіркового циклу Євро-2024. ... Віталій Миколенко: «Просто збірна Мальти — хороший суперник»

Захисник збірної України — про перемогу над збірною Мальти (3:1) у позавчорашньому матчі відбіркового циклу Євро-2024.

Віталій Миколенко

«Я не думаю, що на нашій грі позначилася зміна клімату або недостатнє відновлення після матчу з Північною Македонією. Тим більше, збірна Мальти грала пізніше, ніж ми. У них було менше часу на підготовку до цієї гри. Як сказав наш головний тренер, зараз у кваліфікації немає простих ігор. Тому не думаю, що наші проблеми в матчі з Мальти були пов’язані з тим, що він — другий на цьому зборі. Це просто хороший суперник, який теж розбирає гру команди, з якою грає. Може, в цьому причина.

Напевно, ми прокинулися після пропущеного гола. Звичайно, для мене як захисника не дуже хороші новини, коли ми пропускаємо. Захисники і воротарі не люблять пропускати. Дуже радий, що ми добре відреагували на цей гол і двічі забили в першому таймі.

Пенальті у виконанні Довбика? Думаю, навіть якби він не забив, нічого страшного не сталося б, адже на той момент рахунок був уже 1:1. У нас, упевнений, були б моменти і ми все одно виграли б цей матч. А так після перерви ми добили суперника третім голом, і після цього вже було набагато легше.

У збірної Мальти вже не було завдань у цій кваліфікації, але вони хотіли показати, що у них хороша команда. Вони дійсно дуже хороша команда і вони це показали. Ті, хто писатимуть, що „ось, у мальтійців важко виграли“, нехай вийдуть, зіграють і покажуть, як треба. Це дуже хороша команда. У другому таймі вони додали, але ми забили третій гол, і кінцівка матчу була легкою», — сказав Миколенко в ефірі Youtube-каналу «ВЗБІРНА».