Реал С-дад — Мальорка — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 16:57 21 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Мальорка — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Мальорка (Іспанія).

Реал С-дад - Мальорка - 1:0. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Мальорка - 1:0. Чемпионат Испании, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 10-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Мальорка (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Мендес (64)

Попередження: Копете (15), Тоні Лато (41), Антоніо Санчес (43), Ігор Зубельдія (47), Джон Пачеко (71)

Огляд матчу Реал С-дад — Мальорка:

«Реал Сосьєдад» здобув упевнену перемогу над «Мальоркою» з рахунком 1:0 у напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Реалі Арена». У першій половині зустрічі рахунок залишився без змін, але в другому таймі «Реал Сосьєдад» зумів забити гол і завоювати всі три очки. У першому таймі обидві команди боролися за контроль над грою, але голів забито не було. Однак за цей період було отримано кілька жовтих карток. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мальорки» Х. Копете, а згодом його товариші по команді Т. Лато та А. Санчес на 41-й та 43-й хвилинах відповідно. І. Зубельдіа, гравець «Реал Сосьєдаду», також отримав жовту картку на 47-й хвилині. Другий тайм розпочався з ранньої заміни гравця «Реал Сосьєдаду»: на 46-й хвилині А. Захарян був замінений на А. Барренексеа. Ця заміна, як здалося, додала сил господарям поля. На 64-й хвилині «Реал Сосьєдад» нарешті вийшов із глухого кута, забивши гол у ворота Б. Мендеса. Однак ця перевага була недовгою, оскільки гол М. Оярсабаля на 67-й хвилині було скасовано через офсайд. Обидві команди зробили кілька замін, намагаючись вплинути на результат гри.

«Мальорка» замінила Т. Лато і Х. Копете на 69-й і 70-й хвилинах відповідно, а «Реал Сосьєдад» ввів у гру А. Елустондо і К. Фернандеса на 60-й хвилині. На 71-й хвилині «Реал Сосьєдад» зробив ще одну заміну, замінивши Р. Ле Норманда на І. Зубельдію. Мальорка також зробила заміну, замінивши на 73-й хвилині К. Ларіна на А. Пратса. На 74-й хвилині А. Санчес був замінений на А. Ндіайє у складі «Мальорки». Ближче до кінця гри відбулися нові заміни. На 84-й хвилині «Реал Сосьєдад» замінив Б. Мендеса на У. Садіка, а на 86-й хвилині «Мальорка» випустила Д. Родрігеса замість Х. Ллабреса. Наприкінці матчу на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Сосьєдаду» Б. Мендес. Загалом матч між «Реал Сосьєдадом» і «Мальоркою» пройшов у запеклій боротьбі, і «Реал Сосьєдад» здобув перемогу з рахунком 1:0. У результаті «Реал Сосьєдад» продовжує боротьбу в Ла Лізі, а «Мальорка» буде розчарована тим, що не набрала жодного очка в цьому матчі. Обидві команди продемонстрували рішучість і наполегливість упродовж усієї гри, що зробило її цікавим видовищем для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Реале Арена».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Реал С-Дад, Мальорка — Гетафе.