Брентфорд — Бернлі — 3:0. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 18:59 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Бернлі — 3:0. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Бернлі (Англія).

Брентфорд - Бернли - 3:0. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Бернли - 3:0. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 9-й тур

Брентфорд (Англія) — Бернлі (Англія) — 3:0 (1:0)
Голи: Йоан Вісса (25), Б. Мбеумо (62), S. Ghoddos (87)

Попередження: Сандер Берге (32), Робертс (42), Каллен (45+2), K. Ajer (46), F. Onyeka (53), T. Frank (63), Матіас Дженсен (69), Робертс (78), В. Джанелт (85)

Огляд матчу Брентфорд — Бернлі:

Брентфорд — Бернлі: У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community Stadium «Брентфорд» здобув впевнену перемогу над «Бернлі» з рахунком 3:0. Гра продемонструвала вражаючу атакувальну міць «Брентфорда» в поєднанні зі стійкою обороною, яка стримувала «Бернлі» впродовж усього матчу. Перший тайм почався з того, що «Брентфорд» опинився в офсайді, адже гол Н. Мопая було скасовано на 5-й хвилині. Незважаючи на цю невдачу, «Брентфорд» швидко відновив самовладання і на 25-й хвилині домігся успіху. Ю. Вісса, скориставшись вдало проведеною атакою, вивів «Брентфорд» уперед, залишивши захист «Бернлі» в заціпенінні. По ходу тайму «Бернлі» намагався знайти свій ритм, і його розчарування проявилося у вигляді серії жовтих карток. На 32-й хвилині був попереджений С. Берге, на 42-й хвилині — К. Робертс, на 45-й хвилині — Дж. Каллен. Перед самою перервою жовту картку отримав і гравець «Брентфорда» К. Айєр. Другий тайм розпочався з того ж моменту, що й перший, і «Брентфорд» продемонстрував свою перевагу на полі. На 62-й хвилині гравець «Брентфорда» Б. Мбеумо збільшив перевагу в рахунку, добивши м’яч у ворота суперника. На 66-й хвилині «Бернлі» спробував відігратися, зробивши заміну. В. Одоберт вийшов замість Л. Колеошо, а М. Трезор Ндаішіміє замінив Й. Брууна Ларсена. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Брентфорд» продовжував контролювати гру.

М. Йенсен, Т. Франк і Ф. Оньєка отримали жовті картки на 69-й, 63-й і 53-й хвилинах відповідно, продемонструвавши тим самим своє прагнення зберегти перевагу. У відповідь на це «Бернлі» здійснив чергові зміни на 76-й хвилині, ввівши в гру М. Рорслева Расмуссена і Ю. Ярмолюка замість К. Айєра і М. Йенсена. Надії «Бернлі» на матч-відповідь були суттєво підірвані на 78-й хвилині, коли С. Робертс отримав другу жовту картку, внаслідок чого був вилучений достроково. Незважаючи на чисельну перевагу, «Бернлі» залишився на полі вдесятьох, що суттєво знизило його шанси на ліквідацію відставання. Незважаючи на це, «Бернлі» мужньо бився, і на 80-й хвилині Х. Делькруа замінив Й. Делькруа замінив Й. Брууна Ларсена. Однак на 87-й хвилині гравець «Брентфорда» С. Годдос оформив перемогу, додавши до свого рахунку третій гол. В останні хвилини гри напруга зросла, оскільки гравці «Брентфорда» В. Янельт і С. Годдос отримали жовті картки. Годдос отримали жовті картки на 85-й і 90-й хвилинах відповідно. Обидві команди боролися до фінального свистка, але саме «Брентфорд» вийшов заслуженим переможцем, здобувши впевнену перемогу над «Бернлі» з рахунком 3:0. Цей результат доводить зростаючу популярність «Брентфорда» в Прем’єр-лізі, підкреслюючи його здатність конкурувати з іменитими суперниками. Вражаюча гра в атаці та надійна оборона ще раз продемонстрували потенціал команди, з якою необхідно рахуватися в цій висококонкурентній лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Брентфорд, Борнмут — Бернлі.