Ньюкасл — Кр-л Пелас — 4:0. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-21 19:00 21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Кр-л Пелас — 4:0. Чемпіонат Англії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

21 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Ньюкасл - Кр-л Пэлас - 4:0. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Кр-л Пэлас - 4:0. Чемпионат Англии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 9-й тур

Ньюкасл (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 4:0 (3:0)
Голи: Дж. Мерфі (4), Ентоні Гордон (44), Лонгстафф (45+2), К. Вілсон (66)

Попередження: Дж. Матета (29), Лонгстафф (39), Тріпп’єр (45+5), Одсонн Едуард (45+5), Т. Мітчелл (60)

Огляд матчу Ньюкасл — Кр-л Пелас:

«Ньюкасл Юнайтед» здобув упевнену перемогу над «Кристал Пелас» із рахунком 4:0 у матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Сент-Джеймс Парк». Зіркова гра господарів поля в обох таймах забезпечила їм впевнену перемогу на очах у своїх уболівальників. Початок матчу був дуже напруженим, і «Ньюкаслу» не знадобилося багато часу, щоб заявити про свої наміри. Уже на четвертій хвилині Джейкоб Мерфі ударом з близької відстані встановив остаточний рахунок, викликавши захват у вболівальників. «Кристал Пелас» спробував оговтатися від невдачі, але зіткнувся з новими проблемами, коли на 29-й хвилині жовту картку отримав Жан-Філіп Матета. «Ньюкасл» продовжив домінувати, і його зусилля були винагороджені незадовго до перерви. На 44-й хвилині відзначився Адам Гордон, а на 45-й хвилині Шон Лонгстафф забив ще один м’яч. Господарі поля закінчили перший тайм із переконливою перевагою 3:0, і «Кристал Пелас» належало подолати нелегкий шлях. Другий тайм почався зі шквалу замін і вилучень. На 45-й хвилині жовті картки отримали гравець «Ньюкасла» Кіран Тріпп’єр і гравець «Кристал Пелас» Одсонн Едуар. Незабаром після цього «Кристал Пелас» здійснив першу заміну: на 60-й хвилині Матета змінив Джесуруна Рак-Сак’ї. Однак «Ньюкасл» не збирався послаблювати тиск.

На 66-й хвилині Каллум Вілсон збільшив перевагу команди, залишивши оборону «Кристал Пелас» у замішанні. Незважаючи на відставання, «Кристал Пелас» не втрачав рішучості і на 70-й хвилині здійснив другу заміну, випустивши замість Матеуса Франкі Вілла Г’юза. Ньюкасл же на 69-й хвилині зробив серію замін, щоб освіжити гру. Бруно Гімараєш і Кіран Тріпп’єр були замінені на Сандро Тоналі і Валентино Лівраменто відповідно. Крім того, Адам Гордон і Каллум Вілсон замінили Мігеля Альмірона й Александра Ісака. У кінцівці матчу «Ньюкасл» зробив останню заміну на 80-й хвилині, випустивши замість Ітана Андерсона Хоелінтона. Тим часом «Кристал Пелас» ввів у гру Джефферсона Лерму на 88-й хвилині, замінивши Денніса Озоха. Незважаючи на всі зусилля, «Кристал Пелас» не зміг відігратися, і матч завершився впевненою перемогою «Ньюкасла» з рахунком 4:0. У результаті «Ньюкасл» здобув заслужені три очки в односторонньому матчі. Атакувальна міць команди в поєднанні з чудовою обороною виявилися надто складними для «Кристал Пелас». Вболівальники «Ньюкасла» залишали стадіон у радості, захоплені перемогою своєї команди. Тепер обидві команди зосередяться на майбутніх матчах, прагнучи піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Ньюкасл сподівається розвинути цю перемогу і зберегти позитивну динаміку, а Кристал Пелас повинен перебудуватися і прагнути до поліпшення своїх результатів у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулвергемптон — Ньюкасл, Кр-л Пелас — Тоттенгем.