«Мені здається, в той момент ніхто не вірив, що ми виграємо в Англії», — захисник молодіжної збірної України

2023-10-22 10:06 Захисник молодіжної збірної України Арсеній Батагов прокоментував перемогу над «молодіжкою» Англії (3:2) у нещодавньому матчі кваліфікації ... «Мені здається, в той момент ніхто не вірив, що ми виграємо в Англії», — захисник молодіжної збірної України

Захисник молодіжної збірної України Арсеній Батагов прокоментував перемогу над «молодіжкою» Англії (3:2) у нещодавньому матчі кваліфікації Євро-2025 (U-21).

Нагадаємо, у тій зустрічі українці спершу вели в рахунку 2:0, потім дозволили супернику відновити рівновагу, але на четвертій компенсованій хвилині другого тайму все ж таки вирвали перемогу. Сам Батагов провів на полі всі 90 хвилин гри.

Арсеній Батагов

«У збірній Англії зібрані дуже сильні футболісти, які коштують мільйони євро. Вони дуже якісно працюють із м’ячем, на високій швидкості. Але ми дуже якісно грали в обороні, використовуючи середній блок, і класно пресингували. Так ми забили перший м’яч.

А потім проявили характер, забивши третій гол уже в компенсований час. Мені здається, в той момент ніхто не вірив, що ми виграємо в англійців», — наводить слова Батагова SportArena.