Мудрик один із найкращих у матчі «Челсі» — «Арсенал» за версією WhoScored, Зінченко — один із найгірших

2023-10-22 12:12 У рамках англійської Прем’єр-ліги відбулося лондонське дербі — «Челсі» на своєму полі приймав «Арсенал». Фото: Gettyimages ... Мудрик один із найкращих у матчі «Челсі» — «Арсенал» за версією WhoScored, Зінченко — один із найгірших

У рамках англійської Прем’єр-ліги відбулося лондонське дербі — «Челсі» на своєму полі приймав «Арсенал».

На старті першого тайму підопічні Маурісіо Почеттіно вийшли вперед. Мудрик заробив пенальті, пробивши головою, але його удар рукою зупинив Саліба. У другому таймі українець сам забив,відзначившись неймовірним голом.

Авторитетний портал WhoScored підбив підсумки протистояння. Мудрик став найкращим у «Челсі», але не в грі — 7.4.

Футболіст «Арсеналу» Олександр Зінченко, який отримав жовту, а у перерві було замінено, заслужив оцінку о 5.6. Найкращим гравцем зустрічі став Букайо Сака — 8.0.

22.10.2023, 12:12