Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Дніпро-1 U-19» — 2:0. Звіт про матч

2023-10-22 16:24 У неділю, 22-го жовтня, в рамках 11-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося ... Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо U-19» — «Дніпро-1 U-19» — 2:0. Звіт про матч

У неділю, 22-го жовтня, в рамках 11-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося з СК «Дніпро-1» з міста Дніпро. Цей матч був домашнім для нашої команди й проходив на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» у Конча-Заспі.

Чемпіонат U-19. 11-й тур

«Динамо» — «Дніпро-1» — 2:0 (1:0)
Голи: Кремчанін (24, з пен.), Пономаренко (48)

Попереджені: Осипенко (53) — Ківінда (13)

Вилучення: Ківінда (14, повторне попередження)

Нереалізований пенальті: Гаджиєв (63)

«Динамо»: 71. Суркіс, 20. Гусєв (к), 13. Коробов (5. Сизонюк, 87), 2. Михавко, 15. Дикий, 14. Іщенко, 18. Саленко (6. Котуха, 72), 22. Осипенко (23. Василець, 66), 7. Кремчанін, 19. Пашко (16. Янчишин, 66), 11. Пономаренко (9. Лобко, 87).

«Дніпро-1»: 12. Крапивцов, 2. Рашківський (26. Зелінський, 52), 4. Авраменко, 25. Мельниченко, 15. Варжау, 14. Гаджиєв (16. Єршов, 75), 10. Баденко (22. Корж, 75), 8. Хан, 17. Кардозу (7. Жданов, 46), 11. Гребенюк (19. Венделл, 63), 21. Ківінда.

Зазначимо, що у попередніх турах «біло-сині» набрали 23 очки і посідали друге місце у турнірній таблиці. А «Дніпро-1» дихав нашій команді у спину, маючи у своєму активі стільки ж залікових пунктів, але за додатковими показниками розташувався на один рядок нижче. Тож звітний поєдинок обіцяв бути цікавим та бескомпромісним.

У перші хвилини на полі було багато боротьби, команди по черзі володіли м’ячем, вчасно вступаючи у його відбір, але до небезечних моментів справа протягом певного часу не доходила. Із важливих подій матчу варто відзначити вилучення Ківінди, який протягом хвилини примудрився отримати дві жовті картки та був вилучений з поля.
Після того, як дніпряни залишилися у меншості, динамівці стали більше володіти м’ячем, комбінувати та проводити небезпечні атаки. В одній з них Гаджиєв не встиг у власному штрафному майданчику за Кремчаніном, який проривався до воріт, отримавши пас від Гусєва, та був змушений порушувати правила. Справедливий пенальті чітко реалізував сам Дмитро, пробивши по центру, та вивів свою команду уперед.

Після цього динамівці продовжили володіти ініціативою та вести гру під свою диктовку. Непоганий момент відзначитися мав Дикий, але опинився в офсайді, перспективна подача на Михавка вийшла від кутової позначки, але влучно пробити нашому футболісту не вдалося. Біля протилежних воріт спроби дніпрян теж не увінчалися успіхом — Суркіс діяв надійно, вчасно вступаючиу гру. Господарі, в основному, грали за допомогою короткого пасу. Суперник намагався спіймати киян на контратаках, але безрезультатно.
Незадовго до свистка на перерву після тривалої атаки динамівців хорошого удару по воротах завдавав Пашко, але Крапивцов зміг відбити м’яч.

Другий тайм розпочався з удару по воротах у виконанні гостей, але Суркіса ця подія не застала зненацька. А ось динамівці у своїй атаці у відповідь змогли подвоїти рахунок — після контратаки Пономаренко отримав пас з глибини, увірвався до штрафного майданчика та спрямував м’яч у сітку — 2:0.

Гості намагалися провести кілька атак та виконати кутовий, але отримати вигоду з цих моментів не змогли. У той же час нагоди киян були гострішими, зокрема в одному з епізодів Пономаренко зовсім трохи не дотягнувся до м’яча після передачі Кремчаніна.

Скоротити відставання у рахунку дняпряни отримали, коли арбітр вирішив, що Пашко у власному штрафному майданчику порушив правила проти Зелінського і призначив пенальті. Але переграти Суркіса з одинадцятиметрової позначки Гаджиєву не вдалося.

Динамівці, незважаючи на чисельну перевагу, на певний час віддали ініціативу супернику, але моменти все одно мали. Зокрема, згадаємо нагоди Пономаренка та Саленка, які реалізувати не вдалося. Загалом, наші хлопці спокійно довели гру до логічного завершення — своєї перемоги.