Фіорентина — Емполі — 0:2. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-23 23:50 23 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Емполі — 0:2. Чемпіонат Італії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

23 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Емполі (Італія).

Фиорентина - Эмполи - 0:2. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Эмполи - 0:2. Чемпионат Италии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 9-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Емполі (Італія) — 0:2 (0:1)
Голи: Капуто (21), Еммануель Гьясі (81)

Попередження: S. Walukiewicz (52), Маттео Канчельєрі (71), L. Beltran (77), Якопо Фацціні (79)

Огляд матчу Фіорентина — Емполі:

Фіорентина — Емполі: Перевірка майстерності на «Стадіо Артеміо Франкі» У захопливому матчі Серії А «Фіорентина» зустрілася з «Емполі» на легендарному «Стадіо Артеміо Франкі». Обидві команди прагнули перемоги, і футбольні вболівальники стали свідками напруженої боротьби на полі. Незважаючи на те, що матч не вирізнявся великою кількістю голів, він продемонстрував люту рішучість обох сторін. Перший тайм почався з того, що «Емполі» став домінувати, швидко забивши гол на 21-й хвилині. Нападник Ф. Капуто продемонстрував свою майстерність забивати голи, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Попри всі зусилля «Фіорентини», вона так і не змогла забити. Поступаючись у рахунку 0:1, «Фіорентина» розуміла, що для досягнення позитивного результату їй необхідно додати в грі. Однак надії «Фіорентини» впали, коли другий гол «Емполі», забитий Капуто на 81-й хвилині, фактично поставив крапку в матчі. Нападник «Емполі» був у відмінній формі, залишивши захист «Фіорентини» беззахисним. Незважаючи на всі зусилля, «Фіорентина» так і не змогла зламати надійну оборону суперника і не змогла створити гідних моментів. У матчі було кілька ключових моментів, які додали грі гостроти.

Перед самою перервою гол Капуто був скасований через гандбол, що викликало розчарування вболівальників «Емполі». Однак ця невдача не зупинила «Емполі», і вони продовжили домінувати в матчі, демонструючи наполегливу гру. Протягом усього матчу обидві команди проводили важливі заміни, щоб привнести у свої склади нові сили. Так, гравець «Фіорентини» Ж. Брекало був замінений на Р. Соттіла, а гравець «Емполі» Ф. Капуто на 66-й хвилині змінив М. Дестро. Цей стратегічний хід виявився вирішальним для «Емполі» і дозволив здобути впевнену перемогу. У матчі також було зафіксовано серію жовтих карток, виданих арбітром. На 52-й хвилині попередження отримав гравець «Емполі» С. Валукевич, а на 71-й хвилині жовту картку отримав М. Канчельєрі. На 77-й хвилині до числа вилучених приєднався і гравець «Фіорентини» Л. Бельтран. Ці картки підкреслили інтенсивність і фізичну складову гри. Перемога «Емполі» з рахунком 2:0 показала, що «Фіорентина» перевершувала «Емполі» в усіх аспектах гри. Фіорентині ж необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб надалі повернутися в стрій. Загалом матч «Фіорентина» — «Емполі» на стадіоні «Артеміо Франкі» подарував уболівальникам захоплююче видовище. Клінічна гра Капуто, надійна оборона «Емполі» та кілька спірних моментів створили напружену атмосферу. По ходу сезону Серії А обидві команди прагнутимуть подальшого успіху.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Фіорентина, Емполі — Аталанта.