Бенфіка — Реал С-дад — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-24 23:57 24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Реал С-дад ... Бенфіка — Реал С-дад — 0:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

24 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Бенфика - Реал С-дад - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБенфика - Реал С-дад - 0:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Бенфіка (Лісабон) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:1 (0:0)
Голи: Мендес (63)

Предупредження: Елустондо (71), Мікель Мерінос (75), Бернат (77)

Огляд матчу Бенфіка — Реал С-дад:

У напруженому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Ештадіу да Луж» «Реал Сосьєдад» у впертій боротьбі здобув перемогу над «Бенфікою». За рахунку 0:0 у перерві обидві команди боролися за вихід із глухого кута, але в підсумку переможцем вийшов «Реал Сосьєдад» із рахунком 0:1. Початок матчу був дуже напруженим, обидві команди з перших хвилин продемонстрували свою майстерність в атаці. Перша заміна у складі «Бенфіки» відбулася на 46-й хвилині: замість А. Кабрала в гру вступив П. Муса. Це була тактична заміна господарів поля, спрямована на посилення атакувальної лінії. По ходу гри «Реал Сосьєдад» почав контролювати гру і на 63-й хвилині повів у рахунку. Б. Мендес, скориставшись помилкою захисту «Бенфіки», забив м’яч у сітку воріт, чим викликав бурхливе захоплення вболівальників. «Бенфіка» спробувала відігратися, але не змогла зламати надійну оборону «Реал Сосьєдада».

На 69-й хвилині «Бенфіка» зробила третю заміну: замість Т. Гувейї вийшов Давид Нереш, намагаючись привнести більше креативу в гру півзахисту, а на 70-й хвилині «Реал Сосьєдад» також здійснив зміни в складі: замість А. Елустондо в гру вступив Х. Траоре. Заміна дозволила «Реалу Сосьєдад» зберегти лідерство в атаці. Матч став спекотним, обидві команди отримали шквал жовтих карток. На 71-й хвилині був попереджений гравець «Реал Сосьєдаду» А. Елустондо, а на 75-й хвилині — М. Меріно. На 77-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Бенфіки» Х. Бернат. У заключній стадії матчу обидві команди провели чергові заміни. На 82-й хвилині «Бенфіка» ввела в гру А. Баха замість Чікіньо, розраховуючи на пізній рахунок. На 90-й хвилині «Реал Сосьєдад» замінив М. Оярсабаля на М. Чо, щоб зберегти свою перевагу. Попри спроби «Бенфіки» зрівняти рахунок, оборона «Реала Сосьєдад» витримала, і команда залишила стадіон «Ештадіу да Луж» із трьома очками. Перемога дозволила «Реалу Сосьєдад» посісти комфортне становище в груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА. Незважаючи на те, що «Бенфіка» показала чудову гру, їй необхідно перебудуватися і виробити стратегію на майбутні матчі в турнірі. А «Реал Сосьєдад», навпаки, може взяти впевненість у своїх силах і розвинути успіх у матчах, що залишилися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Бенфіка, Реал С-дад — Бенфіка.