Барселона — Шахтар — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-25 21:41 25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Шахтар (Донецьк). ... Барселона — Шахтар — 2:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Шахтар (Донецьк).

Барселона - Шахтер - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБарселона - Шахтер - 2:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Барселона (Іспанія) — Шахтар (Донецьк) — 2:1 (1:0)
Голи: Торрес (28) — Судаков (62)

Предупредження: Торрес (43), Д. Криськів (50), Юхим Конопля (72), Бальде (75), Валерій Бондар (87)

Огляд матчу Барселона — Шахтар:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс» «Барселона» здобула перемогу над донецьким «Шахтарем» із рахунком 2:1. Матч подарував уболівальникам хвилини азарту і напруженої боротьби, які тримали їх у напрузі до самого фінального свистка. У першому таймі «Барселона» домінувала в грі, і до перерви вела з комфортним рахунком 2:0. На 28-й хвилині гравець «Барселони» Ф. Торрес завдав точного удару в площину воріт, відкривши рахунок і забезпечивши своїй команді перевагу. Лише через вісім хвилин Ф. Лопес подвоїв перевагу «Барселони», залишивши оборону донецького «Шахтаря» беззахисною. Не обійшлося в матчі й без карток, причому обидві команди отримали попередження від судді. На 43-й хвилині був попереджений гравець «Барселони» Ф. Торрес, а на 50-й хвилині — гравець донецького «Шахтаря» Д. Криськів. Ці жовті картки привнесли в гру елемент напруженості, гравцям довелося бути обережнішими. Після перерви донецький «Шахтар» вийшов на поле з рішучістю переломити хід матчу на свою користь. На 62-й хвилині Г. Судаков вдало переправив м’яч у сітку, подарувавши своїй команді проблиск надії. Гол надав донецькому «Шахтарю» нових сил, і він почав пресингувати «Барселону», прагнучи зрівняти рахунок. Обидві команди зробили заміни, щоб вплинути на хід гри і дати свіжі сили.

Донецький «Шахтар» замінив Д. Криськіва на Ньюертона на 63-й хвилині, а «Барселона» — М. Алонсо на А. Бальде на 70-й хвилині. Бальде на 70-й хвилині. Ці заміни мали змінити динаміку матчу і дати командам тактичну перевагу, однак у міру наростання напруги в грі почастішали випадки вилучення гравців. На 72-й хвилині жовту картку отримав гравець донецького «Шахтаря» Ю. Конопля, а на 75-й хвилині попередження отримав і гравець «Барселони» А. Бальде. Фізична боротьба на полі тривала і в заключній стадії матчу. Час минав, і обидві команди прагнули домогтися успіху. «Барселона» провела ще дві заміни: на 75-й хвилині Жоау Фелікс замінив М. Гуйу, а на 82-й хвилині М. Касадо вийшов замість Ф. Лопеса. У складі донецького «Шахтаря» також з’явилися свіжі гравці: Д. Сікан замінив К. Келсі на 70-й хвилині, а Т. Степаненко вийшов на поле замість Егінальдо на 90-й хвилині. В останні хвилини гри донецький «Шахтар» вилучив з поля В. Бондаря на 87-й хвилині. Напруга була відчутною, обидві команди відчайдушно боролися за сприятливий результат. Однак жодна з команд так і не змогла забити, і матч завершився перемогою «Барселони» з рахунком 2:1. Загалом матч «Барселона» — «Шахтар» пройшов у напруженій боротьбі, продемонструвавши талант і цілеспрямованість обох команд. На Олімпійському стадіоні імені Льюїса Компаніса панувала атмосфера, що наповнювала стадіон, і футбольні вболівальники отримали змогу побачити захопливий матч, який залишиться в їхній пам’яті на довгі роки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Барселона, Шахтар — Барселона.