ПСЖ — Мілан — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-25 23:54 25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Мілан (Італія). ... ПСЖ — Мілан — 3:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Мілан (Італія).

ПСЖ - Милан - 3:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПСЖ - Милан - 3:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

ПСЖ (Париж) — Мілан (Італія) — 3:0 (1:0)
Голи: Мбаппе (32), Р. Коло Муані (53), Кан-ін Лі (89)

Попередження: Малік Тіо (4), Крунич (7), Хакімі (16), О. Дембеле (44), Томорі (61), П’єр Калулу (62)

Огляд матчу ПСЖ — Мілан:

У захоплюючому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Парк де Пренс» «Парі Сен-Жермен» (ПСЖ) приймав «Мілан». Матч завершився переконливою перемогою «ПСЖ» із рахунком 1:0 у перерві та 3:0 в основний час. Обидві команди грали рішуче, але в підсумку «ПСЖ» виявився домінуючою силою на полі. Гра почалася зі шквалу перших жовтих карток, що свідчить про інтенсивність і фізичну складову матчу. На 4-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» М. Тіав, а на 7-й хвилині — Р. Крунич. Крунич. На 16-й хвилині А. Хакімі з «ПСЖ» також отримав попередження, продемонструвавши змагальний характер поєдинку. На 32-й хвилині глухий кут було перервано, коли суперзірковий форвард «ПСЖ» К. Мбаппе забив гол, вивівши свою команду в лідери. У час, що залишився в першому таймі, гравець «ПСЖ» О. Дембеле був попереджений жовтою карткою на 44-й хвилині. Перед самою перервою «Мілан» зробив першу заміну, випустивши замість М. Тіава Д. Калабрію. Другий тайм розпочався з раннього не зарахованого голу «ПСЖ» через фол, вчинений О. Дембеле на 48-й хвилині. Однак «ПСЖ» швидко виправився, коли на 53-й хвилині Р. Коло Муані забив гол, збільшивши свою перевагу.

«Мілан» спробував відігратися, але домінування «ПСЖ» було очевидним, а гравці господарів демонстрували високу майстерність і злагодженість дій. На 61-й і 62-й хвилинах гравці «Мілана» Ф. Томорі та П. Калулу отримали жовті картки відповідно, що стало причиною їхнього розчарування. На 71-й хвилині «ПСЖ» зробив першу заміну: М. Угарте вийшов замість Ф. Руїса. Потім відбулася подвійна заміна О. Дембеле і Лі Канг-Іна, що дало змогу «ПСЖ» привнести свіжі сили в атаку. На 77-й хвилині «Мілан» також зробив заміну, замінивши Р. Крунича на Ю. Адлі, а Ю. Мусу на Т. Побегу. На 82-й хвилині ПСЖ зробив третю заміну, замінивши Р. Коло Муані на Г. Рамоса, який одразу ж проявив себе в обороні. В останні хвилини матчу «ПСЖ» оформив перемогу голом Лі Канг-Іна на 89-й хвилині, ще більше зміцнивши свою перевагу. Матч завершився відповідними замінами у складах обох команд. У «Мілана» на 90-й хвилині замість Ф. Томорі вийшов С. К’яєр, а у «ПСЖ» А. Хакімі замінив Н. Мукіеле. Загалом це був захопливий матч двох сильних команд у Лізі чемпіонів УЄФА. Домінуюча гра і переконлива перемога «ПСЖ», безсумнівно, додасть їм упевненості у своїх силах у міру просування турнірними сходами. З іншого боку, «Мілану» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб надалі здобути перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — ПСЖ, Мілан — ПСЖ.