Янг Бойз — Ман.Сіті — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-25 23:56 25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Янг Бойз (Берн) і Ман.Сіті ... Янг Бойз — Ман.Сіті — 1:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

25 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Янг Бойз (Берн) і Ман.Сіті (Англія).

Янг Бойз - Ман.Сити - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаЯнг Бойз - Ман.Сити - 1:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Янг Бойз (Берн) — Ман.Сіті (Англія) — 1:3 (0:0)
Голи: Meschack Elia (52) — Аканджі (48), Голанд (67), Голанд (86)

Попередження: Жоель Монтейро (3)

Огляд матчу Янг Бойз — Ман.Сіті:

У довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА «Янг Бойз» на стадіоні «Ванкдорф» зустрічався з «Манчестер Сіті». За рахунку 0:0 у перерві обидві команди жадали голів, але в підсумку перемогу здобув «Манчестер Сіті» з рахунком 3:1. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не змогли забити. Уже на 3-й хвилині гри гравець «БСК Янг Бойз» Ж. Монтейро отримав жовту картку, задавши тим самим запальний тон решти матчу. Захист «Янг Бойз» стійко протистояв атакам «Манчестер Сіті», не даючи англійським грандам схаменутися протягом усього першого тайму. На початку другого тайму «Манчестер Сіті» не гаяв часу, щоб вирвати перемогу. На 48-й хвилині М. Аканджі переправив м’яч у сітку воріт, і «Манчестер Сіті» повів у рахунку 1:0. Однак «БСК Янг Бойз» швидко відповів своїм голом — М. Еліа зрівняв рахунок на 52-й хвилині. Напруга матчу продовжувала зростати, обидві команди отримували жовті картки. На 64-й хвилині М. Камара з «Янг Бойз» отримав попередження, поставивши господарів поля у скрутне становище. Манчестер Сіті скористався цією можливістю, і на 67-й хвилині Е. Хааланд реалізував пенальті, повернувши собі лідерство.

72-га хвилина ознаменувалася шквалом замін, обидві команди прагнули освіжити свої склади. У складі «Манчестер Сіті» з’явилися Дж. Доку і М. Нунес, а в складі «Янг Бойз» — С. Ганвула і К. Іттен. На 74-й хвилині матч набув драматичного обороту, коли «Манчестер Сіті» вирішив збільшити свою перевагу, але гол було скасовано через порушення правил з боку Х. Альвареса. Коли час пішов на спад, «БСК Янг Бойз» зробив ще три заміни: С. Лаупер, Л. Блюм і У. Гарсія. Незважаючи на всі спроби «Манчестер Сіті» відігратися, на 86-й хвилині Е. Хааланд забив свій другий гол у матчі. Це стало вирішальним моментом у матчі, оскільки «Манчестер Сіті» зробив ще дві заміни, випустивши на поле С. Гомеса і К. Філліпса в останні хвилини гри. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Манчестер Сіті», який продемонстрував свою майстерність в атаці і здатність зламати стійку оборону «БСК Янг Бойз». Гра продемонструвала важливість замін, оскільки обидві команди прагнули внести тактичні зміни, щоб вплинути на результат. Вболівальники обох клубів отримали задоволення від захопливого та конкурентного поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА, який став незабутнім футбольним вечором на стадіоні «Ванкдорф».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Янг Бойз, Ман.Сіті — Янг Бойз.