АЗ — Астон Вілла — 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:43 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) та Астон Вілла ... АЗ — Астон Вілла — 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) та Астон Вілла (Англія).

АЗ - Астон Вилла - 1:4. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАЗ - Астон Вилла - 1:4. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

АЗ (Нідерланди) — Астон Вілла (Англія) — 1:4 (0:2)
Голи: I. Sadiq (65) — Л. Бейлі (13), Тілеманс (23), О. Воткінс (51), Макгінн (56)

Попередження: S. Mijnans (19), J. Класі (44), К. Ленглет (45+1), R. Bazoer (90)

Огляд матчу АЗ — Астон Вілла:

У матчі Конференції УЄФА проти АЗ Алкмаар «Астон Вілла» здобула вражаючу перемогу з рахунком 4:1 на стадіоні AFAS. Англійська команда з перших хвилин продемонструвала свою перевагу, взявши гру під свій контроль і не озираючись назад. У першому таймі «Астон Вілла» впевнено повела в рахунку 2:0 завдяки голам Л. Бейлі на 13-й хвилині та Ю. Тілеманса на 23-й хвилині. АЗ Алкмаар насилу знаходив у собі сили, а на 19-й хвилині жовту картку отримав С. Мійнанс. Ж. Класі також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 44-й хвилині. Перед самим кінцем першого тайму жовту картку отримав і гравець «Астон Вілли» К. Ленгле. На початку другого тайму «АЗ Алкмаар» зробив дві швидкі заміни: Б. Мартінс Інді вийшов замість Пенетри, а Т. Дантас — замість С. Мійнанса. Однак «Астон Вілла» продовжувала домінувати, збільшивши свою перевагу до 3:0 завдяки голу О. Воткінса на 51-й хвилині. Через п’ять хвилин Дж. Макгінн ще раз зміцнив перевагу «Вілли». На 65-й хвилині «АЗ Алкмаар» зумів відігратися — гол забив І. Садік.

Однак надія на гол у відповідь була недовгою, оскільки господарі поля зробили дві заміни: Й. Одгаард вийшов замість І. Садіка, а Р. ван Боммель — замість М. ван Бредеродероде. «Астон Вілла» також зробила заміну: Д. Луїс замінив Н. Дзаніоло. Гра продовжувала залишатися напруженою, обидві команди боролися на полі. «Астон Вілла» провела ще дві заміни: М. Діабі вийшов замість Дж. Макгінна, Л. Дендонкер — замість Б. Камари, а Б. Траоре замінив Л. Бейлі. АЗ «Алкмар» також зробив пізню заміну, замінивши Д. де Віта на Д. Михайловича. На 87-й хвилині «Астон Вілла» зробила останню заміну: О. Воткінс замінив Ж. Дюрана. На останніх хвилинах гри жовту картку отримав гравець «АЗ Алкмаар» Р. Базоер, що додало їм розчарування. Загалом, це була домінуюча гра «Астон Вілли», яка показала свій клас і якість протягом усього матчу. Вони будуть задоволені результатом, який виводить їх у лідери Ліги Європи УЄФА. АЗ Алкмаар, своєю чергою, повинен перегрупуватися і винести уроки з цієї поразки, щоб у найближчих матчах знову вийти в лідери.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — АЗ, Астон Вілла — АЗ.