Фенербахче — Лудогорець — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 21:45 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Лудогорець (Болгарія). ... Фенербахче — Лудогорець — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Лудогорець (Болгарія).

Фенербахче - Лудогорец - 3:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФенербахче - Лудогорец - 3:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фенербахче (Стамбул) — Лудогорець (Болгарія) — 3:1 (1:0)
Голи: М. Батшуайї (42), Міха Зайц (52), Міха Зайц (90+4) — Родріго Бекао (65)

Попередження: Педро Нарессі (45+3), Бернард Текпеті (48), Александр Джику (50), Родріго Бекао (57), Jakub Piotrowski (75), M. Crespo (79)

Огляд матчу Фенербахче — Лудогорець:

У захопливому матчі, що відбувся на стадіоні Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, «Фенербахче» зустрівся з «Лудогорцем» у рамках Ліги конференції Європи УЄФА. Гра була насичена подіями від початку і до кінця і завершилася з рахунком 3:1 на користь «Фенербахче». На початку зустрічі обидві команди продемонстрували свої атакувальні здібності, але першою кров пролила «Фенербахче». На 42-й хвилині Міші Батшуайї переправив м’яч у сітку воріт своєї команди. Перед самою перервою «Лудогорець» потрапив до суддівської книги: жовту картку отримав Педро Нарессі. Другий тайм розпочався з наполегливих спроб обох команд забити гол. На 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лудогорця» Б. Текпетей, а потім і гравець «Фенербахче» А. Джику. На 52-й хвилині «Фенербахче» збільшив свою перевагу, коли М. Зайц, на радість уболівальників, переправив м’яч у сітку воріт. Проте вже за п’ять хвилин Родріго Бекао, який отримав жовту картку, невдало переправив м’яч у власні ворота, подарувавши «Лудогорцю» проблиск надії.

Намагаючись струсити ситуацію, «Фенербахче» здійснив три заміни на 64-й хвилині, випустивши Д. Тадича, Фреда і Б. Осаї-Самуеля. Лудогорець також зробив заміни, намагаючись змінити хід гри. Рван Секо і Кайо Відаль були введені в гру на 72-й і 73-й хвилинах відповідно. Однак оборона «Фенербахче» трималася стійко, і Родріго Бекао виправдав свою провину, зірвавши атаку «Лудогорця». У кінцівці матчу сталася серія жовтих карток: Я. Піотровскі, С. Кульмінація матчу настала на 90-й хвилині, коли гравець «Фенербахче» М. Зайц забив свій другий гол у матчі, оформивши перемогу своєї команди. Це була заслужена нагорода за його виняткову гру протягом усього матчу. Після фінального свистка «Фенербахче» здобув переконливу перемогу над «Лудогорцем» із рахунком 3:1. Результат продемонстрував атакувальну майстерність команди та вміння взяти гру під свій контроль. Обидві команди продемонстрували величезну рішучість і прагнення до перемоги. Матч став свідченням захопливого футболу в Лізі Європи УЄФА, подарувавши вболівальникам захопливу гру, що запам’ятовується.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лудогорець — Фенербахче, Лудогорець — Фенербахче.