Брайтон — Аякс — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-26 23:51 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Аякс (Амстердам). ... Брайтон — Аякс — 2:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Аякс (Амстердам).

Брайтон - Аякс - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБрайтон - Аякс - 2:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Брайтон (Англія) — Аякс (Амстердам) — 2:0 (1:0)
Голи: Жоао Педро (42), Ансу Фаті (53)

Предупредження: К. Мітома (22), J. П. ван Хеке (31)

Огляд матчу Брайтон — Аякс:

Брайтон здобув перемогу над Аяксом у матчі Ліги Європи УЄФА У напруженому футбольному матчі на стадіоні American Express Community Stadium Брайтон здобув перемогу над Аяксом із рахунком 2:0. Матч продемонстрував майстерність і цілеспрямованість обох команд у боротьбі за домінування в Лізі Європи УЄФА. Рахунок 1:0 на користь «Брайтона» в перерві натякнув на те, що на глядачів чекає захопливий другий тайм. Уже на 22-й хвилині гравець «Брайтона» К. Мітома отримав жовту картку, що свідчить про напруженість гри від самого початку. У першому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу, і на 31-й хвилині жовту картку отримав гравець «Аякса» Й. П. ван Хеке. Брайтон вийшов зі скрутного становища на 42-й хвилині, коли Жоао Педро ударом головою переправив м’яч у сітку воріт. Натовп у залі сколихнувся від радості, коли «Брайтон» вийшов уперед. Однак «Аякс» не збирався здаватися і в перерві зробив першу заміну. К. Форбс був замінений на К. Хлінссона, намагаючись переломити хід матчу на користь «Аякса». Брайтон мав намір зберегти свою перевагу і збільшити її. На 53-й хвилині вдало виконаний гол А. Фаті забезпечив господарям комфортну перевагу — 2:0. Уболівальники були в захваті, атмосфера на стадіоні загострилася до межі.

По ходу гри обидві команди провели стратегічні заміни. На 60-й хвилині «Аякс» ввів у гру Б. Тахіровича і Б. ван ден Боомена, щоб привнести в гру нові сили. Водночас С. Бергхуїс і М. Годтс замінили гравців, які вибули. Брайтон відповів своїми замінами на 64-й хвилині: А. Фаті замінив Ф. Буонанотте, а Б. Гілмур — К. Балеба. У заключному відрізку матчу обидві команди продовжили боротьбу за перевагу. На 75-й хвилині були замінені гравці «Брайтона» Жоао Педро і «Аякса» Е. Фергюсон, що відображає прагнення тренерів зберегти контроль і солідність складу. «Аякс» також ввів у гру С. Бергвейна і Б. Броббея, сподіваючись на пізній матч-відповідь, адже С. Вос і К. Акпом були виведені з ладу. Вос і К. Акпом були вилучені. Коли час наближався до фінального свистка, Брайтон зробив останні заміни на 85-й хвилині. Замість Дж. Мілнера і М. Дахуда на поле вийшли Дж. П. ван Хеке і А. Вебстер. Ці заміни підкреслили, що «Брайтон» прагнув зберегти здобуту з такими труднощами перевагу, роблячи акцент на свіжих силах і стабільності в обороні. Фінальний свисток приніс «Брайтону» радість: «Аякс» здобув заслужену перемогу з рахунком 2:0 у матчі Ліги Європи УЄФА. Гравці та вболівальники святкували тріумф, відзначаючи виняткові зусилля обох команд. Цей матч увійде в історію як запекла боротьба, що підкреслює дух суперництва в європейському футболі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аякс — Брайтон, Аякс — Брайтон.