Шериф — Серветт — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-27 00:05 26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Серветт (Швейцарія). ... Шериф — Серветт — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

26 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Шериф (Тирасполь) і Серветт (Швейцарія).

Шериф - Серветт - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаШериф - Серветт - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Шериф (Тирасполь) — Серветт (Швейцарія) — 1:1 (0:1)
Голи: D. Ankeye (80) — E. Crivelli (41)

Предупредження: C. Tovar (50), Armel Zohouri (76)

Огляд матчу Шериф — Серветт:

У захопливому поєдинку Ліги Європи УЄФА на «Великій спортивній арені» зійшлися тираспольський «Шериф» і ФК «Серветт». Матч завершився внічию 1:1, обидві команди продемонстрували на полі свій талант і цілеспрямованість. Перший тайм почався з бажання обох команд взяти гру під свій контроль. Лише на 41-й хвилині «Серветт» домігся успіху, коли Е. Кривеллі переправив м’яч у сітку воріт. Цей гол надав швейцарській команді впевненості у своїх силах і дозволив піти на перерву з перевагою 1:0. Однак у другому таймі тираспольський «Шериф» вийшов на поле з рішучістю вирівняти становище. Така можливість випала, коли на 50-й хвилині жовту картку отримав К. Товар. На 64-й хвилині обидві команди зробили заміни: Ж. Гільмено і К. Бедіа вийшли у складі «Серветта», а Ж. Нгом Мбекелі — у складі «Шерифа Тирасполь». Ці зміни привнесли в гру нові сили, і обидві сторони стали шукати нові можливості для перелому. На 64-й хвилині «Серветт» зробив ще дві заміни, випустивши А. Антунеша і Д. Кутеса. Вони продовжили чинити тиск на тираспольський «Шериф», і на цій же хвилині Е. Крівеллі змінив Т. Конья.

Однак молдовська команда наполегливо оборонялася, не даючи супернику схаменутися. На 75-й хвилині жовту картку отримав гравець тираспольського «Шерифа» А. Зохурі, і гра стала ще більш напруженою. Відчуваючи необхідність у свіжих силах, обидві команди провели чергові заміни. На 76-й хвилині у складі тираспольського «Шерифа» з’явився Луваннор, а у складі ФК «Серветт» Б. Болла замінив К. Цунемото. За 10 хвилин до кінця матчу тираспольський «Шериф» вирвався вперед. На 80-й хвилині Д. Анкейє забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок 1:1. Цей гол викликав радість уболівальників господарів і став запорукою захоплюючої кінцівки матчу. Час минав, і обидві команди продовжували боротися за перемогу. На 85-й хвилині тираспольський «Шериф» зробив останню заміну, випустивши замість М. Гаранангі А. Артундуагу, щоб спробувати забити переможний гол. Однак «Серветт» зумів вистояти, і матч завершився внічию 1:1. Матч між тираспольським «Шерифом» і «Серветтом» продемонстрував дух суперництва і цілеспрямованість обох команд. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися перемоги, внаслідок чого було зафіксовано запеклу нічию. Вболівальники отримали задоволення від захоплюючого футболу на Великій спортивній арені, що свідчить про високу якість Ліги Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Серветт — Шериф, Серветт — Шериф.