Чемпіонат юнацьких команд. «Колос U-19» — «Динамо U-19» — 4:3. Звіт про матч

2023-10-27 15:39 У рамках 11-го туру чемпіонату серед юнацьких команд київське «Динамо» зіграло з «Колосом» із Ковалівки. Незважаючи ... Чемпіонат юнацьких команд. «Колос U-19» — «Динамо U-19» — 4:3. Звіт про матч

У рамках 11-го туру чемпіонату серед юнацьких команд київське «Динамо» зіграло з «Колосом» із Ковалівки. Незважаючи на виїзний статус для «біло-синіх», гра відбулася на заміській клубній базі «Динамо» у Віті-Литовській.

Чемпіонат U-19, 11-й тур

«Колос» — «Динамо» — 4:3
Голи: Гусол (47, 75, 82), Тригуб (51) — Пономаренко (30, 56), Янчишин (70).

Попереджені: Денисенко (13), Андрющенко (52), Безручук (60) — Іщенко (51), Янчишин (68), Пономаренко (84).

«Колос»: Пахолюк, Ковальов, Канаєв, Шершень, Поправка, Безручук, Андрющенко (Криворучко, 65), Гусол, Денисенко (Кузик, 77), Зегрюк (Шалабай, 88), Тригуб.

«Динамо»: Суркіс, Гусєв, Коробов, Михавко, Дикий, Іщенко, Пашко (Лобко, 65), Саленко (Балаба, 85), Царенко (Янчишин, 65), Кремчанін, Пономаренко.

Зі стартових хвилин динамівці взяли м’яч під свій контроль, багато атакуючи та створюючи тиск на ворота суперника, але тривалий час ковалівцям вдавалося стримувати. В одному з епізодів Пономаренко від краю штрафного майданчика пробивав у кут, але голкіпер парирував м’яч на кутовий. Утім, на 29-й хвилині Матвій усе ж домігся свого — після навісу з правого флангу форвард вдало головою пробив із меж воротарського майданчика.

Забитий м’яч додав динамівцям упевненості, але при цьому й заспокоїв гру. До перерви воротар «Колоса» лише один раз ще вступив у гру, парирувавши удар з лінії воротарського майданчика. Натомість, володіючи тотальною перевагою, «біло-сині» цілком могли й пропустити перед самою перервою — благо, Суркіс зреагував на удар фактично впритул та парирував м’яч, зберігши свої ворота «сухими».

Але відразу після перерви номінальні господарі зрівняли рахунок. Зегрюк пробив по воротах з-замеж штрафного майданчика, м’яч зрикошетив на правий кут воротарського майданчика, звідки Гусол буквально розстріляв ворота з близької відстані — 1:1.

А незабаром ковалівці й узагалі вийшли вперед. Розігравши штрафний удар у центрі поля, пішла подача з правого флангу до штрафного майданчика, Денисенко дотягнувся до м’яча та скинув до воротарського майданчика, залишивши не при справах Суркіса, і Тригуб із метру заніс м’яча в порожні ворота — 2:1.

Вели в рахунку суперники «біло-синіх» недовго. На 56-й хвилині партнери знайшли передачею Пономаренка у штрафному майданчику, а того захисник обережно прихопив та поклав на газон — пенальті. До позначки підійшов сам постраждалий та впевнено розвів голкіпера та м’яч по різних кутах — 2:2. Цей гол став для Пономаренка уже 13-м у нинішньому сезоні юнацької першості, і він ще більше відірвався від конкурентів у бомбардирській гонці — у найближчих переслідувачів, Островського з «Металіста 1925» та Раска з «Полісся», по шість влучних ударів в активі.

А на 70-й хвилині динамівці знову вийшли вперед. Коробов виконав верхову передачу зі своєї половини поля, Лобко головою продовжив політ м’яча, Саленко наздогнав та прострілив до воротарського майданчика, куди набіг Янчишин та увігнав м’яча до сітки з близької відстані — 2:3.

На жаль для підопічних Ігоря Костюка, і цього разу у ковалівців знайшлися сили та ресурси, аби відігратися. Гусол увірвався до штрафного майданчика з лівого флангу та поцілив у дальній кут воріт Суркіса — 3:3.

А на 82-й хвилині той же Гусол оформив хет-трик. Півзахисник ковалівців виконав подачу зі штрафного до володінь «біло-синіх», динамівський голкіпер пішов на перехоплення, але не зміг дотягнутися до м’яча кулаками, і сфера залетіла у ворота — 4:3.

Останні хвилини зустрічі динамівці провели на половині поля суперника в надії бодай зрівняти рахунок, але зробити цього не вдалося. Тож «біло-сині» зазнали другої поразки в сезоні та ризикують опуститися на третє місце за підсумками цього туру.

27.10.2023, 15:39
Чемпионат Украины Заря Оболонь 0 : 0 Закінчився
Колос Александрия 0 : 0 Закінчився
Кривбасс Металлист 1925 3 : 0   28 апреля 18:00