Боруссія М — Гайденгайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 18:27 28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Гайденгайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Гайденхайм (Німеччина).

Боруссия М - Хайденхайм - 2:1. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Хайденхайм - 2:1. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 9-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Гайденгайм (Німеччина) — 2:1 (1:1)
Голи: Плеа (4), Плеа (52) — E. Dinkci (38)

Попередження: E. Dinkci (45+2)

Огляд матчу Боруссія М — Гайденгайм:

Монхенгладбахська «Боруссія» вирвала перемогу у ФК «Гайденгайм» у захопливому матчі Бундесліги на стадіоні «БОРУССІЯ-ПАРК». Рахунок 2:1 на користь монгладбахців, але не обійшлося без напружених моментів і ключових замін. Перший тайм розпочався з атакувальних дій обох команд. Уже на 4-й хвилині монхенгладбаська «Боруссія» взяла гору, коли А. Плеа ударом з лінії штрафного вивів свою команду вперед. Вболівальники «Боруссії» схопилися з місць, і Монхенгладбах узяв гру під свій контроль. Однак «Гайденгайм» швидко відповів на це, і на 38-й хвилині Е. Дінчі зрівняв рахунок. Цей гол вдихнув нове життя в гру гостей, і вони стали шукати нові можливості. Перший тайм закінчився для Дінкчі жовтою карткою за фол. На початку другого тайму «Гайденгайм» здійснив дві заміни: О. Х. Траоре і А. Бек замінили М. Буша і Ф. Піка відповідно. Тактичні зміни мали переломити перебіг матчу на свою користь, але у монхенгладбахської «Боруссії» були інші плани. На 52-й хвилині Плеа вкотре відзначився, забивши свій другий гол у матчі та повернувши «Боруссії» лідерство. Французький нападник був у чудовій формі, завдаючи головного болю обороні «Гайденгайма» протягом усього матчу. Під час гри спалахували конфлікти, і на 61-й хвилині жовту картку було показано Піку за несвоєчасну атаку.

На 70-й хвилині «Гайденгайм» спробував повернути контроль над ситуацією, зробивши ще дві заміни: Й. Бесте і Н. Теуер. Бесте і Н. Теуеркауф замінили М. Пірінгера і Д. Томалла. Монхенгладбахська «Боруссія» також зробила зміни: на 75-й хвилині Н. Нгуму і Ф. Онорат замінили Р. Хака і П. Геррманна. На 76-й хвилині гравець «Монхенгладбаха» Плеа був замінений на К. Крамера, що означало перехід команди в оборону. Однак напруга гри не спадала, і на 77-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець монхенгладбахської «Боруссії» Дж. Сібатчеу. Обидві команди продовжували боротися до фінального свистка, і на 85-й хвилині ФК «Гайденгайм» зробив останню заміну, замінивши Л. Мелоні на С. Шиммера. Монхенгладбахська «Боруссія» відповіла двома останніми замінами: Р. Райц і Дж. Райц і Дж. Сібатчеу замінили Ф. К. К’яродіа і Т. Чванкара. Гра закінчилася перемогою монхенгладбахської «Боруссії» з рахунком 2:1. Вирішальним для господарів поля виявився ранній дубль А. Плеа, а мужні зусилля ФК «Гайдєнхайм» не увінчалися успіхом. Матч став свідченням суперництва й азарту, якими славиться Бундесліга. Обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність упродовж усієї гри, що зробило це протистояння незабутнім для вболівальників на стадіоні ім. І. Франка. У результаті «Боруссія» з Монхенгладбаха посіла міцне місце в чемпіонаті, а «Гайденгайму» є над чим поміркувати, продовжуючи свою кампанію.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Боруссія М, Гайденгайм — Штутгарт.