Ювентус — Верона — 1:0. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-28 23:45 28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Верона — 1:0. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

28 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Верона (Італія).

Ювентус - Верона - 1:0. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Верона - 1:0. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Ювентус (Турин) — Верона (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Андреа Камб’язо (90+7)

Предупредження: Джурич (38), D. Rugani (40), M. Folorunsho (50), М. Кін (56), Андреа Камб’язо (90+8)

Огляд матчу Ювентус — Верона:

Ювентус — Верона: Наполеглива перемога господарів поля У захопливому поєдинку Серії А на стадіоні «Альянс» уболівальники побачили захопливе протистояння між «Ювентусом» і «Вероною». Обидві команди продемонстрували величезну рішучість і майстерність, і було ясно, що цей матч буде битвою до самого кінця. Незважаючи на безгольовий перший тайм, гра в підсумку закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Ювентуса». Перший тайм почався з того, що обидві команди проявили неабияку майстерність в обороні. Гравці невпинно боролися за право володіти м’ячем і створювати гольові моменти, але надійна оборона обох команд не дозволяла прорватися вперед. На 13-й хвилині «Ювентус» відсвяткував, здавалося б, дебютний гол. Однак радість була недовгою: суддя не зарахував гол через положення «поза грою» у Мойзе Кіна. По ходу матчу інтенсивність гри зростала, що призвело до кількох попереджень з боку судді. На 38-й хвилині гравець «Верони» М. Джурич отримав жовту картку за необережну атаку. Слідом за ним жовту картку отримав гравець «Ювентуса» Д. Другий тайм розпочався з моментальної заміни гравця «Ювентуса» на 46-й хвилині. Т. Веа вийшов замість Ф. Міретті, надавши нового імпульсу атаці господарів поля. Однак «Верона» відбилася і на 50-й хвилині отримала першу жовту картку за тайм — М. Фолоруншо був попереджений.

На 53-й хвилині «Ювентус» ледь не зрівняв рахунок, коли Мойзе Кін влучив у сітку. На жаль для вболівальників, гол було скасовано через фол, вчинений у підкаті. Розчарування Кіна взяло гору, і він отримав жовту картку на 56-й хвилині. На 62-й хвилині «Ювентус» зробив дві заміни. Кін був замінений на Ф. К’єзу, а замість А. Камб’ясо на поле вийшов Ф. Костич. На 73-й хвилині «Верона» також зробила потрійну заміну, ввівши до складу Дж. Дойга, М. Хонгла і Д. Фараоні. Наприкінці матчу обидві команди зробили чергові зміни. На 82-й хвилині замість А. Міліка у складі «Ювентуса» з’явився Д. Влахович. У відповідь «Верона» на 84-й хвилині ввела в гру Ф. Бонаццолі замість С. Сердара. В останні хвилини основного часу «Ювентус» зробив останню заміну: Д. Ругані замінив Д. Ругані на К. Йілдіза. У свою чергу, у складі «Верони» замість Д. Копполи з’явився Ф. Терраччано. В останні хвилини гри «Ювентус» нарешті знайшов вихід із становища. На 90-й хвилині А. Камб’ясо забив вирішальний гол, викликавши бурхливу радість господарів поля. Однак радість Камб’ясо була недовгою — він отримав жовту картку за надмірне святкування. Попри запеклу боротьбу, «Верона» так і не змогла зрівняти рахунок, і матч завершився перемогою «Ювентуса» з рахунком 1:0. Обидві команди продемонстрували величезну майстерність і рішучість, і до самого фінального свистка вболівальники були в напрузі. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості «Ювентусу», який продовжить свій шлях у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Ювентус, Верона — Монца.