ЛНЗ — Оболонь — 3:0. Чемпіонат України, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 14:57 29 жовтня відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) та ... ЛНЗ — Оболонь — 3:0. Чемпіонат України, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) та Оболонь (Київ).

ЛНЗ - Оболонь - 3:0. Чемпионат Украины, 12-й тур. Обзор матча, статистикаЛНЗ - Оболонь - 3:0. Чемпионат Украины, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 12-й тур

ЛНЗ (Черкаси) — Оболонь (Київ) — 3:0 (1:0)
Голи: M. Ковальов (30), С. Shestakov (56), Наумець (89)

Попередження: V. Приймак (28), Д. Норенков (31), T. Moroz (48), I. Краснопір (71), С. Шестаков (80), Бойко (90+1)

Огляд матчу ЛНЗ — Оболонь:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Черкаси Арені» черкаський «ЛНЗ» здобув перемогу над «Оболонню-Бровар» із рахунком 3:0. Рахунок 1:0 на користь ЛНЗ «Черкаси» в перерві задав тон домінуючій грі господарів поля. Початок матчу ознаменувався атакувальними діями обох команд. На 28-й хвилині гравець «Оболоні-Бровар» В. Приймак отримав жовту картку, що стало сигналом до початку силового протистояння. Проте вже на 30-й хвилині М. Ковальов забив перший м’яч у ворота «Черкас», чим викликав бурхливе захоплення черкаської арени. Через кілька хвилин на 31-й хвилині жовту картку отримав гравець «ЛНЗ Черкаси» Д. Норенков, що підкреслило змагальний характер гри. На початку другого тайму «Оболонь-Бровар» зробила три заміни, випустивши на поле Р. Тарануху, І. Краснопіра та С. Суханова. Суханова. Ці заміни мали пожвавити атакувальну гру і переломити хід матчу. На жаль, для «Оболоні-Бровар» усе пішло не за планом. На 48-й хвилині Т. Мороз отримав жовту картку, що ще більше посилило розчарування «Оболоні-Бровар». Черкаський ЛНЗ продовжував тиснути, і на 56-й хвилині С. Шестаков вдалим ударом збільшив перевагу.

По ходу гри обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. «Оболонь-Бровар» на 62-й хвилині ввела в гру Ю. Прокопенка і В. Грушу, сподіваючись внести креатив у свої атаки. Черкаський ЛНЗ також здійснив зміни: на 63-й хвилині І. Тищенка було замінено на Д. Олійника. Час минав, і матч ставав дедалі напруженішим. На 71-й хвилині був вилучений гравець «Оболоні-Бровар» І. Краснопір, а на 80-й хвилині — гравець ЛНЗ «Черкаси» С. Шестаков. На 81-й хвилині «Черкаси» зробили ще дві заміни: Г. Пасіч вийшов замість А. Савіна, а «Оболонь-Бровар» замінила Т. Мороза на С. Косовського. У завершальній стадії гри «Черкаси» продовжували домінувати. На 84-й хвилині С. Шестаков змінив В. Наумець, який одразу ж відзначився, забивши гол на 89-й хвилині. В останні хвилини гри гравець «ЛНЗ Черкаси» В. Бойко отримав жовту картку на 90-й хвилині, що підкреслює фізичну складову матчу до самого кінця. Загалом «ЛНЗ Черкаси» продемонстрував свою майстерність та рішучість у матчі Прем’єр-ліги проти «Оболоні-Бровар». Перемога з рахунком 3:0 на «Черкаси Арені» стала свідченням майстерності та командної роботи. Попри те, що обидві команди продемонстрували гідну майстерність, саме «Черкаси ЛНЗ» виявилися сильнішими.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛНЗ — Колос, Рух — Оболонь.