Брест — ПСЖ — 2:3. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 16:00 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — ПСЖ — 2:3. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ПСЖ (Париж).

Брест - ПСЖ - 2:3. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - ПСЖ - 2:3. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 10-й тур

Брест (Франція) — ПСЖ (Париж) — 2:3 (1:2)
Голи: С. Муньє (43), Дж. Ле Дуарон (52) — В. Заїр-Емері (16), Мбаппе (28), Мбаппе (89)

Попередження: Ліліан Брассьє (86), Хакімі (87), Йонас Мартін (87), Марко Бізо (88), Руїс (88), Мбаппе (90), Р. Коло Муані (90+4)

Огляд матчу Брест — ПСЖ:

Захопливий поєдинок між командами «Стад Брестуа 29» і «Парі Сен-Жермен» закінчився перемогою «ПСЖ». У захопливому поєдинку Ліги 1 на стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле» «Стад Брестуа 29» зіграв з «Парі Сен-Жермен». Матч був наповнений голами, драматизмом, кількома помітними замінами і тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Незважаючи на запеклу боротьбу «Стад Брестуа 29», «Парі Сен-Жермен» здобув впевнену перемогу з рахунком 3:2. Початок матчу був ударним: «Парі Сен-Жермен» швидко встановив свою перевагу. Уже на 16-й хвилині гості вийшли вперед завдяки голу В. Заїр-Емері, що розлютило вболівальників «ПСЖ». На цьому вони не зупинилися: на 28-й хвилині К. Мбаппе подвоїв перевагу команди, зробивши рахунок 2:0. Однак «Стад Брестуа 29» не збирався поступатися. Перед самою перервою Ш. Муні потужним ударом на 43-й хвилині відігрався. Цей гол вдихнув нове життя в матч, створивши передумови для напруженого другого тайму. Другий тайм почався драматично: на 52-й хвилині «Стад Брестуа 29» зрівняв рахунок завдяки голу Ж. Ле Дуарона. Молодий нападник, продемонструвавши свій талант і самовладання, пробив повз воротаря ПСЖ, чим привів у захват уболівальників господарів. Обидві команди зробили кілька ключових замін, намагаючись переломити хід гри на свою користь.

На 63-й хвилині «ПСЖ» ввів у гру Г. Рамоса і Б. Барколу, а «Стад Брестуа 29» — Х. Маньєтті. Ці зміни надали матчу нових сил і тактики, створивши на полі захопливу динаміку. Час минав, напруга наростала. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, у ворота «Парі Сен-Жермен» було призначено пенальті. Однак, на незадоволення вболівальників, К. Мбаппе не зміг реалізувати пенальті на 89-й хвилині. Але, що дивно, він швидко виправився, забивши сенсаційний гол на тій же хвилині та забезпечивши пізню перемогу «ПСЖ». Не обійшлося в матчі і без драми: суддя роздав кілька жовтих карток. Під час спекотного поєдинку попередження отримали гравці «Стад Брестуа 29» Л. Брасьє, Ж. Мартен і М. Бізо, а також гравці «Парі Сен-Жермен» А. Хакімі і Ф. Руїс. У підсумку «Парі Сен-Жермен» відсвяткував важку перемогу над непоступливим суперником. Матч продемонстрував не тільки їхню атакувальну майстерність, а й підкреслив рішучість і стійкість команди «Стад Брестуа 29». Це був захопливий поєдинок, який надовго запам’ятається вболівальникам обох команд. Перемога «ПСЖ» вивела його на лідируючі позиції в чемпіонаті. Однак «Стад Брестуа 29» має втішитися своєю звитягою та використати її як сходинку для майбутніх матчів. Обидві команди заслуговують на похвалу за те, що подарували глядачам видовищний і насичений футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Брест, ПСЖ — Монпельє.