Бетіс — Осасуна — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 16:57 29 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Осасуна — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Осасуна (Памплона).

Бетис - Осасуна - 2:1. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Осасуна - 2:1. Чемпионат Испании, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 11-й тур

Бетіс (Севілья) — Осасуна (Памплона) — 2:1 (1:0)
Голи: Willian José (45+1), Іско (90+4) — Рубен Гарсія (85)

Попередження: Давид Гарсія (54), Енріке (71), Іско (77), Мой Гомес (80), Алехандро Катена (81), A. Diao (90+1), Серхіо Еррера (90+1)

Огляд матчу Бетіс — Осасуна:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Беніто Вільямарін», «Реал Бетіс» здобув впевнену перемогу над «Осасуною» з рахунком 2:1. Перший тайм почався з того, що «Реал Бетіс» взяв гру під свій контроль. Їхні зусилля принесли свої плоди на 45-й хвилині, коли Вілліан Хосе забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. Бразильський нападник продемонстрував свою майстерність і влучність у завершенні, не залишивши воротареві «Осасуни» жодного шансу. На початку другого тайму «Осасуна» провела дві швидкі заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь. Авіла та Монкайола вийшли замість Рауля та Мохікі відповідно, надавши команді нових сил. Однак пробити оборону «Реал Бетіса» їм так і не вдалося. На 54-й хвилині гравець «Осасуни» Гарсія отримав жовту картку за фол, що посилило напругу в матчі. На 64-й хвилині «Реал Бетіс» відповів своєю заміною. Вілліан Хосе вийшов замість Луїса Енріке, сподіваючись зберегти атакувальний потенціал. Гра ставала дедалі жорсткішою, адже на 71-й хвилині Луїс Енріке також отримав жовту картку. На 75-й хвилині «Реал Бетіс» зробив ще одну заміну, випустивши замість Еззальцулі Переса.

«Осасуна» швидко відповіла двома замінами на 77-й хвилині, замінивши Пенья на Бар’ю, а Торро на Гарсію. У результаті спалахнула напруга, і на 77-й хвилині жовту картку отримав Іско, а на 80-й хвилині — Гомес з «Осасуни». На 81-й хвилині до числа гравців, які отримали жовту картку, приєднався гравець «Осасуни» Катена. Коли до кінця матчу залишалося всього п’ять хвилин, «Осасуна» нарешті домоглася успіху. Гарсія, продемонструвавши чудове самовладання і майстерність, на 85-й хвилині забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок. «Реал Бетіс» не збирався задовольнятися нічиєю і наполегливо домагався перемоги. Їхні зусилля виправдалися на 90-й хвилині, коли Іско ударом зі штрафного забезпечив перемогу своїй команді. Радість гравців «Реал Бетіса» засвідчила, наскільки важливим був пізній гол, що вирішив результат матчу. В останні хвилини гри обидві команди провели заміни, щоб скоротити час і внести тактичні зміни. У «Реал Бетіса» замість Абнера і Карвальо вийшли Міранда і Рока, а в «Осасуни» замість Ібаньєса — Будимир. Після фінального свистка «Реал Бетіс» відсвяткував важку перемогу над «Осасуною» з рахунком 2:1. Матч продемонстрував інтенсивність і азарт футбольної Ла Ліги, обидві команди проявили свою майстерність і рішучість. Це була незабутня зустріч, яка надовго запам’ятається і вболівальникам, і гравцям.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Мальорка, Осасуна — Жирона.