Лілль — Монако — 2:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 17:53 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Монако — 2:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Монако (Франція).

Лилль - Монако - 2:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Монако - 2:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 10-й тур

Лілль (Франція) — Монако ( Франція) — 2:0 (2:0)
Голи: I. Cavaleiro (32), Діакіте (42)

Попередження: Фофана (48), Закарія (50), Ю. Язиджі (67)

Огляд матчу Лілль — Монако:

На стадіоні «Декатлон Арена — Стад П’єр-Морой» відбувся матч Ліги 1 між командами «Лілль» і «Монако». Матч закінчився з рахунком 2:0 у перерві і 2:0 в основний час на користь «Лілля». На 32-й хвилині «Лілль» вийшов уперед завдяки голу І. Кавалейро. Господарі поля продовжували домінувати у грі і на 42-й хвилині збільшили свою перевагу за рахунок голу Б. Діакіте. На початку другого тайму «Монако» зробив дві заміни, намагаючись змінити динаміку гри. Т. Мінаміно замінив М. Аклюша, а Ф. Балогун вийшов замість М. Боаду. Однак «Лілль» продовжував контролювати хід матчу, і «Монако» ледве намагався повернутися в гру. На 48-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монако» Ю. Фофана, а на 50-й хвилині ще одну жовту картку отримав Д. Закарія.

На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лілля» Ю. Язичі, але це не вплинуло на результат матчу. На 69-й хвилині «Монако» зробив третю заміну — замість Е. Бен Сегіра вийшов К. Маціма. На 72-й хвилині «Лілль» зробив дві заміни: Ю. Язічі був замінений на Ж. Давида, а Е. Жегрова — на А. Оунаса. Господарі поля продовжували домінувати в грі, демонструючи глибину складу. Ближче до кінця матчу «Лілль» зробив ще три заміни на 86-й хвилині. І. Кавалейро був замінений на Р. Кабеллу, А. Гомеш вийшов замість Г. Гудмундссона, а Б. Діакіте — замість Т. Сантоса. Ці заміни дозволили «Ліллю» зберегти свою перевагу до фінального свистка, і матч завершився заслуженою перемогою «Лілля» над «Монако» з рахунком 2:0. Сильна гра «Лілля» впродовж усієї гри в поєднанні з надійною обороною дали змогу завоювати всі три очки. Цей результат, безсумнівно, зміцнить їхні позиції в турнірній таблиці Ліги 1 і додасть впевненості перед майбутніми матчами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Лілль, Монако — Брест.