Мец — Гавр — 0:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 17:57 29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Гавр — 0:0. Чемпіонат Франції, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Гавр (Франція).

Мец - Гавр - 0:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Гавр - 0:0. Чемпионат Франции, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 10-й тур

Мец (Франція) — Гавр (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Йоанн Салмієр (42), J. Ндукіді (45+1), М. Байо (56), M. Удол (68)

Огляд матчу Мец — Гавр:

На стадіоні «Сен-Сімфор’єн» у Лізі 1 у напруженому поєдинку зустрілися команди «Метц» і «Гавр». Обидві команди виклалися по максимуму, але гра закінчилася безгольовою нічиєю, жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута.

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, але голів забито не було. Гравці демонстрували високу майстерність і рішучість, але оборона обох команд була надійною. Коли команди пішли на перерву за рахунку 0:0, стало зрозуміло, що другий тайм буде більш захопливим. На 42-й хвилині гравець команди LE Havre Ю. Сальм’є отримав жовту картку за агресивну поведінку. Незадовго до кінця першого тайму гравець команди «Метц» Ж. Ндукіді також був вилучений суддею. Надалі обом командам слід було бути обережними, щоб уникнути нових дисциплінарних порушень. На початку другого тайму на 56-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гавра» М. Байо. Відчувалося, що напруга матчу починає позначатися на гравцях. Намагаючись заволодіти перевагою, «Гавр» на 59-й хвилині зробив першу заміну, випустивши Е. Саббі замість А. Жужу. На 64-й хвилині «Метц» наслідував цей приклад, викликавши з лави запасних К. Сабалі замість А. Джаллоу. Однак заміни не змінили малюнок гри, обидві команди насилу пробивали оборону суперника. На 68-й хвилині жовту картку отримав гравець «Метца» М. Удоль, поповнивши список вилучень у цій грі. Відчуваючи необхідність у свіжих силах, «Метц» зробив другу заміну на 70-й хвилині, замінивши Л. Камара на Д. Жан Жака. На 78-й хвилині «Гавр» відповів двома замінами: Д. Кузяєв і Ю. Кехта вийшли замість М. Байо і С. Грандсіра. У відповідь на 81-й хвилині «Метц» ввів у гру Б. Теттеха замість С. Елісора. Останні хвилини гри стали активнішими на обох лавах запасних. На 81-й хвилині «Метц» зробив четверту заміну, випустивши Ж. Асоро замість Ф. Канде. На 88-й хвилині відбулася заміна М. Байо на С. Грандсіра. У підсумку матч закінчився безгольовою нічиєю, і обидві команди отримали по очку. Незважаючи на те, що жодна з команд не змогла домогтися перелому, це була, безсумнівно, напружена боротьба, в якій обидві команди билися мужньо. Стійкість оборони «Метца» і «Гавра» заслуговує всіляких похвал і підкреслює їхнє прагнення домогтися позитивного результату. Хоча рахунок, можливо, і не порадував уболівальників, матч продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність цих команд Ліги 1. І «Метц», і «Гавр» можуть пишатися своєю надійною обороною, але в майбутніх матчах їм також слід попрацювати над своєю атакувальною майстерністю.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Мец, Тулуза — Гавр.