Айнтрахт — Боруссія Д — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-29 18:31 29 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Боруссія Д — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

29 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Боруссія Д (Дортмунд).

Айнтрахт - Боруссия Д - 3:3. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Боруссия Д - 3:3. Чемпионат Германии, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 9-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Боруссія Д (Дортмунд) — 3:3 (2:1)
Голи: Омар Мармуш (8), Омар Мармуш (24), Ф. Чайбі (68) — М. Сабітцер (45+1), Ю. Мукоко (54), Дж. Брандт (82)

Предупредження: Озджан (11), Омар Мармуш (42), Бута (45+8), W. Pacho (52), К. Адейємі (76)

Огляд матчу Айнтрахт — Боруссія Д:

Франкфуртський «Айнтрахт» і дортмундська «Боруссія» зійшлися в захоплюючому матчі Бундесліги на стадіоні «Дойче Банк Парк». Матч завершився захопливою нічиєю з рахунком 3:3, до того ж обидві команди протягом усієї зустрічі демонстрували свою майстерність в атаці. Перший тайм почався з того, що франкфуртський «Айнтрахт» узяв гру під свій контроль. На 8-й хвилині було призначено пенальті, який упевнено реалізував О. Мармуш, подарувавши своїй команді першу перевагу. Дортмундська «Боруссія» швидко відповіла, і на 11-й хвилині жовту картку отримав С. Озкан. Франкфуртці продовжили домінувати і подвоїли свою перевагу на 24-й хвилині, коли Мармуш забив свій другий гол у матчі. Дортмундська «Боруссія», бажаючи відігратися, зробила заміну на 26-й хвилині, випустивши Г. Кобеля замість А. Мейєра. По ходу тайму спалахнула напруга, і на 42-й хвилині Мармуш отримав жовту картку. Перед самою перервою дортмундцям вдалося відігратися завдяки голу М. Сабітцера, і рахунок став 2:1.

Другий тайм розпочався з того, що дортмундці провели дві швидкі заміни, замінивши Д. Мальєна і Г. Рейну на Ю. Мукоко і К. Адейємі. Зміни, схоже, далися взнаки одразу ж: на 54-й хвилині Моукоко зрівняв рахунок, а на 61-й хвилині Франкфурт відповів заміною Бути на Й. Діна Ебімбе. Однак дортмундці продовжували тиснути і на 82-й хвилині завдяки голу Й. Брандта вийшли вперед. Під кінець часу Франкфурт виявив рішучість і на 68-й хвилині знову зрівняв рахунок — гол забив Ф. Чайбі. У спробі заволодіти перевагою обидві команди зробили чергові заміни: на 65-й хвилині Дортмунд ввів у гру М. Реуса, а на 70-й хвилині Н. Зюле замінив М. Хуммельса. Франкфуртці зробили останні зміни на 73-й хвилині, випустивши А. Кнауффа замість М. Гетце. Кульмінація матчу настала, коли на 90-й хвилині жовту картку отримав Е. Терзич із Дортмунда. Незважаючи на всі зусилля обох команд у хвилини, що залишилися, голів забито не було, і матч завершився в напруженій нічиїй 3:3. Загалом матч Бундесліги між франкфуртським «Айнтрахтом» і дортмундською «Боруссією» продемонстрував азарт і конкурентну природу німецького футболу. Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, і до самого фінального свистка вболівальники були в напрузі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Айнтрахт, Боруссія Д — Баварія.