Лаціо — Фіорентина — 1:0. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-30 23:39 30 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Фіорентина — 1:0. Чемпіонат Італії, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

30 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Фіорентина (Флоренція).

Лацио - Фиорентина - 1:0. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Фиорентина - 1:0. Чемпионат Италии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Лаціо (Рим) — Фіорентина (Флоренція) — 1:0 (0:0)
Голи: C. Нерухомий (90+5)

Попередження: Лаццарі (31), Дункан (40), Джонатан Іконе (45+2), Ніколо Ровелла (45+2), Г. Бонавентура (55), M. Саррі (60), Дзакканьї (67)

Огляд матчу Лаціо — Фіорентина:

У матчі Серії А між «Лаціо» і «Фіорентиною» на стадіоні «Олімпіко» на вболівальників чекала напружена і наполеглива гра. Обидві команди боролися за важливі очки, і матч обіцяв бути захопливим. Незважаючи на безгольовий перший тайм, друга половина зустрічі стала захопливою і завершилася вирішальним пенальті у ворота «Лаціо». Початок гри був дуже енергійним, обидві команди прагнули здобути перевагу. Однак першими в сітку воріт влучили футболісти «Фіорентини». На 13-й хвилині надії «Лаціо» були на певний час розвіяні, коли гравець «Фіорентини» Л. Бельтран зміг забити гол, але його було скасовано через порушення правил. Матч тривав, обидві команди прагнули до перелому, по ходу гри напруга на полі наростала, внаслідок чого було показано кілька жовтих карток. На 31-й хвилині був попереджений гравець «Лаціо» М. Лаццарі, а на 40-й хвилині — А. Дункан із «Фіорентини». Незадовго до перерви ще дві жовті картки отримали Дж. Іконе з «Фіорентини» та Н. Ровелла з «Лаціо». Другий тайм розпочався із заміни у складі «Фіорентини»: на 46-й хвилині замість А. Дункана з’явився Р. Мандрагора. Однак на цьому заміни не закінчилися: «Фіорентина» і «Лаціо» продовжили оновлювати свої склади. На 62-й хвилині «Фіорентина» замінила Г. Бонавентуру на А. Барака, а Л. Бельтрана на М. Нзолу.

У відповідь «Лаціо» зробив першу заміну, замінивши Н. Ровеллу на Д. Ровеллу на Д. Катальді. Інтенсивність гри не знижувалася, обидві команди боролися за перевагу. На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лаціо» М. Дзакканьї, а потім його було замінено на Луїса Альберто, якого замінив М. Вечіно. «Лаціо» продовжив вносити зміни, випустивши на поле М. Гуендузі замість Д. Камади на 67-й хвилині. У заключній стадії матчу обидві команди прагнули перелому. На 71-й хвилині «Фіорентина» ввела в гру Артура Мело, замінивши М. Лопеса. Незабаром «Лаціо» зробив четверту заміну: на 77-й хвилині М. Дзакканьї замінив Педро. П’ята заміна у складі «Лаціо» відбулася на тій самій хвилині: Т. Кастелланос замінив К. Іммобіле. В умовах наростаючої напруги і під кінець часу вирішальний момент матчу настав на 90-й хвилині. У ворота «Лаціо» було призначено пенальті, і К. Іммобіле сходу реалізував його, забезпечивши перемогу своїй команді. Рахунок 1:0 на користь «Лаціо» викликав шквал захоплення у глядачів. Матч став свідченням конкурентної природи футбольної Серії А, коли обидві команди викладалися на полі по повній програмі. Лаціо продемонстрував стійкість і вміння використовувати свої можливості, а Фіорентина мужньо билася до фінального свистка. Перемога «Лаціо» стала вирішальною в боротьбі за чемпіонський титул, а «Фіорентина», безсумнівно, буде використовувати цей матч як мотивацію для відновлення в наступній зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Лаціо, Фіорентина — Ювентус.