Йоже Сабо: «Якщо у «Шахтаря» з Пушичем буде такий контроль м’яча «туди-сюди», то я не знаю, що це за гра»

2023-11-04 16:17 Колишній тренер «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував призначення Олександра Шовковського в. о. головного тренера киян та поразку ... Йоже Сабо: «Якщо у «Шахтаря» з Пушичем буде такий контроль м’яча «туди-сюди», то я не знаю, що це за гра»

Колишній тренер «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував призначення Олександра Шовковського в. о. головного тренера киян та поразку «біло-синіх» від «Шахтаря».

Йожеф Сабо

«Призначення Шовковського було очікуваним. Інших кандидатів, наразі, немає. Надіюсь, клуб домовився з Луческу і він пішов без доплат, компенсацій. Потрібно подякувати Містеру. Він багато років працював в Україні, багато зробив для нашого футболу. Луческу — великий тренер і таким залишиться. В „Динамо“ не вийшло. Залишилася непідготовлена молодь. Зараз команда „вбита“ психологічно. Скільки матчів програли.

У Шовковського своє бачення тренувального процесу і основного складу. Наприклад, Бражко в „Зорі“ був іншим. В нього хороший удар. Мабуть, тренер йому говорив, що він має знаходити моменти для ударів, щоб пробивати частіше. В „Динамо“ він грає в середині поля. Можливо, зробить один удар за всю гру, але ж таким ударом потрібно користуватися частіше!

До матчу з „Крибасом“ ще є час. Саша — розумний, все життя в футболі, все розуміє, дисциплінований. Бажаю йому знайти підхід до футболістів. Є молодь, але потрібні і досвідчені гравці.

Матч „Динамо“ — „Шахтар“ я дивився уважно, кожну хвилину. Караваєв мав два стовідсоткові моменти. В футболі потрібно бути сміливішими. Хто зараз йде в обводку, коли отримує пас? Ніхто. В Англії й на двох ідуть в обводку в завершальній стадії. В нас нічого немає. Гравці ходять, ніби зараз заснуть і часто роблять безтолкові підкати. Ми розучилися бити по воротах. В нас немає гравця, крім Бражка, який може добре вдарити з 20−30 метрів по воротах.

Від гри я очікував набагато більшого. Думав, що буде більше контратак, ударів по воротах, моментів, що будуть вищі швидкості. Нічого з цього я не отримав. „Шахтар“ дурницями займався — гравці перепасовувалися перед свої карним майданчиком в першому таймі. Більше нічого! Що за футбол?! Добре, що глядачів немає на стадіоні, бо футбол ж для глядача. Новий тренер сказав після матчу, що не знає добре команду, але ж Срна прекрасно знає як „Шахтар“, так і „Динамо“, а ти вже більше тижня тренуєш! Якщо буде такий контроль м’яча „туди-сюди“, не знаю, що це за гра. В другому таймі вже була жвавішою, але задоволення від гри ми не отримали. Де боротьба, швидкість, забиті м’ячі? Кому потрібен такий футбол? Мені — не потрібен», — сказав Сабо.