Уніон — Айнтрахт — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-04 18:24 4 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Айнтрахт — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

4 листопада відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Айнтрахт (Німеччина).

Унион - Айнтрахт - 0:3. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Айнтрахт - 0:3. Чемпионат Германии, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 10-й тур

Уніон (Берлін) — Айнтрахт (Німеччина) — 0:3 (0:2)
Голи: Омар Мармуш (2), Омар Мармуш (14), Nacho (82)

Предупредження: Кох (29)

Огляд матчу Уніон — Айнтрахт:

У захопливому матчі Бундесліги берлінський «Уніон» зустрівся з франкфуртським «Айнтрахтом» на легендарному стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерей». Обидві команди прагнули перемоги, і матч обіцяв напружену боротьбу на полі. Однак перемогу здобув «Айнтрахт Франкфурт», який розгромив берлінський «Уніон» із рахунком 3:0. Від самого початку зустрічі «Айнтрахт Франкфурт» продемонстрував виняткову майстерність в атаці. Лише дві хвилини знадобилося для того, щоб зрівняти рахунок, коли О. Мармуш вразив ворота суперника. Цей гол задав тон усьому матчу: «Айнтрахт Франкфурт» домінував у грі і створював безліч гольових моментів, а захист «Уніона Берлін» насилу стримував натиск «Айнтрахта Франкфурт». Гості швидко подвоїли свою перевагу на 14-й хвилині, коли Мармуш забив свій другий гол у матчі. Перевага у два м’ячі до перерви дала гостям значну перевагу перед другим таймом. Надалі «Айнтрахт» продовжував наступати, відтісняючи «Уніон Берлін» на другий план. На 29-й хвилині жовту картку отримав гравець «Уніон Берліна» Р. Кох, що свідчить про наростаюче розчарування господарів поля. На початку другого тайму обидві команди зробили заміни. У «Айнтрахта» замість Х. Смольчича вийшов Тута, а в «Уніона» замість К. Беренса — Б. Холлербах.

Однак ці зміни не змогли суттєво змінити перебіг гри, і керівник франкфуртського «Айнтрахта», розуміючи необхідність збереження темпу, зробив ще дві заміни на 64-й і 74-й хвилинах. Замість Бути вийшов А. Кнауфф, а замість М. Гетце — Ф. Чайбі. Ці тактичні зміни продемонстрували різнобічність і глибину складу «Айнтрахта», і за рівного рахунку «Айнтрахт Франкфурт» продовжив невпинне прагнення до мети. На 82-й хвилині Начо оформив перемогу своєї команди, додавши до неї третій м’яч. Це ще більше деморалізувало «Уніон Берлін» і закріпило домінування «Айнтрахта Франкфурт» у цьому матчі. «Уніон Берлін» спробував врятувати становище в матчі своїми замінами: на 73-й хвилині замість Я. Хаберера був замінений А. Краль. Крім того, на 83-й хвилині Л. Бонуччі замінив Б. Ааронсона, а на 85-й хвилині К. Тріммель вийшов замість К. Воланда. На жаль, ці зміни не змогли скоротити відставання в рахунку, і на 86-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» зробив останню заміну, замінивши О. Мармуша на Ж. Діну Ебімбе. Матч завершився заслуженою перемогою франкфуртського «Айнтрахта» з рахунком 3:0, а берлінський «Уніон» повернувся до креслярської дошки для аналізу своєї гри. Ця зустріч Бундесліги показала домінування франкфуртського «Айнтрахта», особливо в атакувальній третині. Клінічне завершення і постійний пресинг виявилися занадто складними для «Уніон Берліна». Чудова гра і впевнена перемога команди, безсумнівно, підвищать її впевненість і поліпшать становище в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Уніон, Вердер — Айнтрахт.