«Баварія» знищила дортмундську «Боруссію»: Кейн оформив хет-трик, встановивши рекорд Бундесліги (ВІДЕО)

2023-11-05 15:19 У суботу, 4 листопада, у рамках 10-го туру чемпіонату Німеччини дортмундська «Боруссія» приймала «Баварію». Матч завершився ... «Баварія» знищила дортмундську «Боруссію»: Кейн оформив хет-трик, встановивши рекорд Бундесліги (ВІДЕО)

У суботу, 4 листопада, у рамках 10-го туру чемпіонату Німеччини дортмундська «Боруссія» приймала «Баварію». Матч завершився перемогою гостей із рахунком 4:0.

Бундесліга, 10 тур

«Боруссія» — «Баварія» — 0:4
Голи: Упамекано, 4, Кейн, 9, 72, 90+3

«Боруссія»: Кобель, Хуммельс, Шлоттербек, Рюерссон, Ройс, Забітцер, Брандт (Мукоко, 66), Озджан (Нмеча, 57), Вольф (Зюле, 46), Мален (Адейємі, 57), Фюллькруг (Аллер, 79).

«Баварія»: Ноєр, Мазрауї, Упамекано (Павлович, 60), Кім Мін Чже, Девіс, Горетцка, Лаймер, Коман, Сане (Мюллер, 89), Мусіала (Шупо-Мотінг, 89), Кейн.

Мюнхенці досить потужно стартували, забивши вже до дев’ятої хвилини гри два голи. Дайо Упамекано та Гаррі Кейн дали своїй команді солідну перевагу на залишок зустрічі. На 72-й хвилині гості організували черговий вихід до чужих воріт, який завершився голом. Гаррі Кейн знову відзначився в кінцівці, поставивши жирну крапку.

Завдяки хет-трику, Кейн встановив рекорд чемпіонатів Німеччини. Для англійця це були 13, 14 і 15 голи в поточному сезоні Бундесліги відповідно. Раніше жоден футболіст не забивав стільки м’ячів у перших десяти матчах.

Зазначимо, що «Баварія» попри перемогу над «Боруссією» продовжує йти на другому місці в поточній кампанії елітного німецького дивізіону, поступаючись «Байєру» двома пунктами.