Страсбур — Клермон — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 17:57 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Клермон — 0:0. Чемпіонат Франції, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Клермон (Франція).

Страсбур - Клермон - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Клермон - 0:0. Чемпионат Франции, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 11-й тур

Страсбур (Франція) — Клермон (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: M. Senaya (51), M. Senaya (76)

Огляд матчу Страсбур — Клермон:

«Страсбург» і «Клермон Фут» зійшлися у футбольному матчі Ліги 1 на легендарному стадіоні «Стад де ла Майнау». Матч завершився внічию з рахунком 0:0, підкресливши оборонну майстерність обох команд. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували свої атакувальні здібності. Страсбур зумів створити кілька моментів, але не зміг влучити у площину воріт. Водночас оборона «Клермон Фут» стійко тримала оборону, припиняючи всі спроби господарів поля. З початком другого тайму гра стала більш напруженою і фізичною. Перша заміна у складі «Страсбура» відбулася на 45-й хвилині, коли Д. Баква був замінений на Ж. Себаса. Себаса, намагаючись надати команді нових сил. Однак уже через шість хвилин другого тайму гравець «Страсбура» М. Сенайя отримав жовту картку за необережний підкат. Це попередження підкреслило наростаючу напругу на полі. На 68-й хвилині «Страсбур» зробив ще дві заміни: М. С. Діон вийшов замість К. Гамейро, а Анжело — замість Л. Мотіби. Ці заміни повинні були надати атаці нову динаміку і вивести команду з глухого кута. На 74-й хвилині «Страсбур», здавалося, нарешті знайшов переломний момент, забивши гол. Однак гол було скасовано через порушення офсайду, що викликало розчарування вболівальників.

На 76-й хвилині ситуація змінилася в гірший бік, коли гравець «Страсбура» М. Сенайя отримав другу жовту картку, що призвело до червоної. У відповідь на червону картку «Страсбура» «Клермон Фут» на 77-й хвилині зробив дві заміни: С. Ніколсон вийшов замість Г. К’єї, а М. Гоналонс — замість Ю. Маньєна. Команда гостей прагнула використати свою чисельну перевагу і домогтися перемоги в кінцівці матчу, проте обом командам ледве вдавалося зламувати оборону одна одної, і матч котився до свого завершення. На 79-й хвилині «Страсбур» зробив ще дві заміни, замінивши Е. Емегу на Х. Діарра і Ж. Себаса на Е. Соболя. На 82-й хвилині «Клермон Фут» відповів двома замінами, випустивши К. О. Конате замість М. Зеффана і Е. Рашані замість Б. Бутобба. На 90-й хвилині «Клермон Фут» зробив останню заміну, замінивши Ж. Аллевіна на А. Маурера. Однак жодна з команд не змогла домогтися такого необхідного перелому, і матч завершився безгольовою нічиєю. Матч між командами «Страсбург» і «Клермон Фут» став свідченням напруженої боротьби двох команд, налаштованих на перемогу. Попри всі зусилля, обидві команди так і не змогли забити. Результат цього матчу залишає в обох команд змішані почуття перед наступними матчами в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Страсбур, Клермон — Лор’ян.