Верес — Зоря — 2:2. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 18:57 5 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Зоря — 2:2. Чемпіонат України, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Зоря (Луганськ).

Верес - Заря - 2:2. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Заря - 2:2. Чемпионат Украины, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 13-й тур

Верес (Рівне) — Зоря (Луганськ) — 2:2 (1:1)
Голи: Вовченко (44), Близниченко (89) — Нагнойний (37), O. Яцик (61)

Предупредження: Кухарук (22), Вовченко (29), Кирюханцев (29), Близниченко (89)

Огляд матчу Верес — Зоря:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард» зустрілися рівненський «Верес» і луганська «Зоря». Обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і цілеспрямованість, що призвело до результативної нічиєї з рахунком 1:1 у перерві та 2:2 в основний час. Гра розпочалася дуже напружено й активно, обидві команди прагнули заволодіти перевагою якомога раніше. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець рівненського «Вереса» А. Кухарук, що задало тон усьому матчу. Через сім хвилин жовту картку отримав і гравець луганської «Зорі» І. Кирюханцев. По ходу першого тайму гра продовжувала загострюватися. На 29-й хвилині жовту картку отримав гравець рівненського «Вереса» С. Вовченко, що посилило напругу на полі. Незабаром луганська «Зоря» вирвалася вперед: на 37-й хвилині Д. Нагнойний забив гол, вивівши свою команду вперед. Однак рівненський «Верес» швидко і рішуче відповів. На 44-й хвилині С. Вовченко зрівняв рахунок перед самою перервою. На перерву команди пішли за рахунку 1:1, залишивши результат матчу невизначеним. Другий тайм пройшов у тому ж ключі, що і перший.

На 61-й хвилині луганській «Зорі» знову вдалося вийти вперед. Гол О. Яцика зарядив команду енергією і чинив тиск на рівненський «Верес». Однак господарі поля не здавалися і продовжували боротися за позитивний результат. Верес Рівне зробив кілька замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 71-й хвилині замість А. Близниченка та В. Кучерова в гру було введено О. Кучеренка та Іаго Сікейру. Через чотири хвилини на поле вийшли С. Шарай і М. Марусич, які замінили відповідно Р. Ковалюка і М. Гайдучика. П’ята й остання заміна відбулася на 87-й хвилині, коли замість Д. Годя з’явився М. Шестаков. Заміни, схоже, позитивно позначилися на грі «Вереса Рівного», бо на 89-й хвилині А. Близниченко забив вирішальний пізній гол, забезпечивши заслужену рівність. На жаль, святкування голу Близниченка було затьмарене отриманою незабаром жовтою карткою. Матч закінчився внічию 2:2, обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність і рішучість упродовж усієї гри. Матч Прем’єр-ліги між рівненським «Вересом» і луганською «Зорею» на стадіоні «Авангард» запам’ятається як захоплива і напружена боротьба двох талановитих команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Верес, Зоря — ЛНЗ.