Фіорентина — Ювентус — 0:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-05 23:48 5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Ювентус — 0:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

5 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Ювентус (Турин).

Фиорентина - Ювентус - 0:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Ювентус - 0:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Ювентус (Турин) — 0:1 (0:1)
Голи: Фабіо Міретті (10)

Предупредження: Рабьо (43), М. Кін (48), Федеріко Гатті (58), L. Ranieri (83)

Огляд матчу Фіорентина — Ювентус:

На стадіоні «Артеміо Франкі» відбувся довгоочікуваний матч Серії А між «Фіорентиною» та «Ювентусом», і він не розчарував. Обидві команди продемонстрували свою майстерність, рішучість і бажання домогтися перемоги. У підсумку переможцями з рахунком 1:0 став «Ювентус». Перший тайм розпочався з високої інтенсивності та атакувальних дій обох команд. Однак уже на 10-й хвилині «Ювентус» узяв гору. Ф. Міретті забив приголомшливий гол, який змусив воротаря «Фіорентини» завмерти на місці. Атмосфера на стадіоні загострилася ще більше, коли «Ювентус» вийшов уперед, і з кожною хвилиною обидві команди продовжували битися на полі. У матчі не обійшлося без жовтих карток: на 43-й хвилині одну отримав А. Рабьо з «Ювентуса», на 48-й — М. Кін, на 58-й — Ф. Гатті. Гравці не стримувалися, що призвело до напруженої та фізичної боротьби. Другий тайм розпочався з першої заміни у складі «Фіорентини». На 46-й хвилині Л. Бельтран змінив М. Нзолу, намагаючись змінити динаміку гри. Цей хід надав атаці «Фіорентини» нових сил, але не приніс негайних результатів. Обидві команди продовжили боротьбу в півзахисті, намагаючись узяти гру під свій контроль.

На 59-й хвилині «Фіорентина» провела чергову заміну: замість Г. Бонавентури вийшов А. Барак. На 61-й хвилині «Ювентус» послідував цьому прикладу, замінивши Ф. Міретті, який забив гол, на А. Камб’ясо. По ходу матчу «Ювентус» зробив ще дві заміни поспіль. На 68-й хвилині М. Кін був замінений на Д. Влаховіча, а на тій самій хвилині Ф. К’єза змінив А. Міліка. Не бажаючи відступати, «Фіорентина» зробила останню заміну на 78-й хвилині. Артур Мело вийшов замість Дж. Іконе, а К. Куаме — замість Р. Соттіла. Обидві команди продовжували викладатися на повну, створюючи моменти та демонструючи чудову командну взаємодію, проте з наближенням до кінця матчу напруга в грі почала наростати. На 83-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Л. Раньєрі. Незважаючи на пізні спроби «Фіорентини» зрівняти рахунок, «Ювентус» вистояв і втримав перевагу в один м’яч до фінального свистка. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Ювентуса», який продемонстрував свій досвід і якість гри. Обидві команди заслужили похвалу за свої виступи, влаштувавши для вболівальників захоплююче видовище. Матч став нагадуванням про високий рівень конкуренції в Серії А і про те, що кожна гра викликає захват як у гравців, так і у вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Болонья, Ювентус — Кальярі.