Фрозіноне — Емполі — 2:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-06 21:26 6 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) та ... Фрозіноне — Емполі — 2:1. Чемпіонат Італії, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

6 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) та Емполі (Італія).

Фрозиноне - Эмполи - 2:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Эмполи - 2:1. Чемпионат Италии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 11-й тур

Фрозіноне (Італія) — Емполі (Італія) — 2:1 (0:0)
Голи: A. Ібрагімович (74) — Капуто (86)

Попередження: E. Barrenechea (34), Рейнір (42), Еммануель Г’ясі (44), Пол Лірола (45+1), Філіппо Раноккья (76)

Огляд матчу Фрозіноне — Емполі:

Фрозіноне — Емполі: Захопливий матч Серії А на стадіоні «Беніто Стірпе» Нещодавній матч Серії А між командами «Фрозіноне» та «Емполі» виявився напруженою боротьбою на полі, обидві команди віддавали всі сили для досягнення перемоги. Гра, що проходила на легендарному стадіоні «Беніто Стірпе», завершилася з рахунком 2:1 на користь «Фрозіноне». Перший тайм матчу залишився безгольовим, але далеко не нудним. На 20-й хвилині на розчарування господарів поля було скасовано гол М. Куні з офсайду. Куні з офсайду. Хвилювання продовжилося, коли суддя роздав жовті картки гравцям обох команд. На 34-й хвилині був попереджений гравець «Фрозіноне» Е. Барренечеа, а на 42-й хвилині — Рейньє. На 44-й хвилині жовту картку отримав гравець «Емполі» Е. Г’ясі, а на останніх секундах першого тайму до цього списку приєднався гравець «Фрозіноне» П. Лірола. Другий тайм приніс такий необхідний перелом на 58-й хвилині, коли гравець «Фрозіноне» М. Куні влучив у сітку воріт, чим розлютив уболівальників господарів. Гол надав «Фрозіноне» такий необхідний імпульс, але «Емполі» не здавався. На 62-й хвилині обидві команди зробили заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь. У складі «Емполі» з’явилися Р. Марін і Ф. Раноккья, а Е. Г’язі замінив Н. Камб’яджі. Заміни надали матчу нових сил, і обидві сторони стали прагнути до голу.

На 74-й хвилині «Фрозіноне» збільшив свою перевагу, коли А. Ібрагімович забив гол, чим привів у захват уболівальників господарів. Гол вивів «Фрозіноне» в лідери, але «Емполі» проявив стійкість і відбився. Однак надії «Емполі» на повернення до перемоги були підірвані жовтою карткою, отриманою Ф. Раноккья на 76-й хвилині, що посилило їхнє розчарування. Намагаючись переломити ситуацію, «Емполі» зробив ще дві заміни на 77-й хвилині: А. Грассі та В. Коваленка, а також замінив С. Бастоні на Л. Какаче. На 80-й хвилині «Фрозіноне» також здійснив зміни у складі: М. Куні замінив Кайо Хорхе, а А. Ібрагімович був замінений на Г. Касо. Ці заміни були спрямовані на те, щоб посилити контроль Фрозіноне над грою і зберегти свою перевагу. В останні хвилини матчу «Емполі» викладався на повну, і їхні зусилля принесли свої плоди — на 86-й хвилині Ф. Капуто забив чудовий гол, повернувши «Емполі» лідерство в матчі. Однак радість була недовгою: на 87-й хвилині було скасовано ще один гол, забитий Ф. Капуто з офсайду. На 88-й хвилині «Фрозіноне» зробив останню заміну, замінивши М. Суле на А. Ойоно. Незважаючи на всі спроби «Емполі» зрівняти рахунок, «Фрозіноне» втримав перемогу у впертій боротьбі. Матч між «Фрозіноне» та «Емполі» став свідченням напруженості та конкурентності футбольної Серії А. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище. Перемігши, «Фрозіноне» прагнутиме розвинути свій успіх, а «Емполі» — відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Фрозіноне, Наполі — Емполі.