Атлетіко — Селтік — 6:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-07 23:54 7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Селтік (Глазго). ... Атлетіко — Селтік — 6:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

7 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Селтік (Глазго).

Атлетико - Селтик - 6:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАтлетико - Селтик - 6:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Атлетіко (Мадрид) — Селтік (Глазго) — 6:0 (2:0)
Голи: Грізманн (6), Мората (45+2), Грізманн (60), Семюел Ліно (66), Мората (76), Ньігес (85)

Предупредження: L. Palma (36)

Огляд матчу Атлетіко — Селтік:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА Атлетіко Мадрид продемонстрував свою перевагу, здобувши впевнену перемогу над Селтіком із рахунком 6:0. Матч проходив на вражаючому стадіоні Estádio Cívitas Metropolitano, де панувала захоплива атмосфера, як для гравців, так і для вболівальників. Від самого початку «Атлетіко» продемонстрував свою майстерність в атаці, вийшовши вперед уже на 6-й хвилині. Героєм матчу став нападник Антуан Грізманн, який забив гол і задав тон подальшій грі іспанської команди. Розчарування «Селтіка» продовжилося, оскільки на 23-й хвилині Дайго Маеда отримав червону картку за грубий фол. Це призвело до того, що шотландський клуб залишився в меншості до кінця матчу, що дало «Атлетіко Мадрид» ще більшу перевагу. Іспанці продовжували диктувати темп гри, і на 45-й хвилині подвоїли свою перевагу, забивши ще один гол. Цього разу відзначився Альваро Мората, і «Атлетіко» пішов на перерву з комфортною перевагою 2:0. Другий тайм розпочався зі шквалу замін — обидві команди намагалися внести тактичні корективи. У складі «Атлетіко» з’явився маестро півзахисту Маркос Льоренте, а «Селтік» ввів у гру Метта О’Райлі та О Хен Гю. «Атлетіко» продовжував домінувати і збільшив свою перевагу на 60-й хвилині завдяки другому голу Антуана Грізманна. Француз був у блискучій формі та постійно створював проблеми для оборони «Селтіка».

По ходу матчу обидві команди продовжували робити заміни, намагаючись змінити баланс на свою користь. Так, у складі «Селтіка» з’явилися Пауль Бернардо і Карамоко Фурухасі, а в складі «Атлетіко Мадрид» — Роберто Рікельме і Сауль Нігес. Зміни одразу ж позначилися на грі «Атлетіко Мадрид», оскільки на 66-й хвилині Ліно збільшив свою перевагу за рахунок голу. Іспанська команда стала домінувати, і «Селтік» насилу справлявся з її невпинними атаками. На 76-й хвилині Альваро Мората забив свій другий гол у матчі, що ще більше розрядило обстановку в команді «Селтік». На заміну в складі господарів вийшов Жоао Міранда Гіменес, а «Селтік» представив Каллума Макгрегора. Останній гол у матчі був забитий на 85-й хвилині Саулем Нігесом, який завершив чудову гру «Атлетіко Мадрид». Однак на останніх хвилинах матчу іспанська команда отримала жовту картку — суддя виніс попередження Чаглару Союнчу. Це був незабутній вечір для «Селтіка», на якого чекала нелегка боротьба з того моменту, як вони залишилися вдесятьох. Атлетіко Мадрид, навпаки, продемонстрував свою перевагу, показавши майстер-клас атакувального футболу. Ця перемога ще більше зміцнила позиції Атлетіко Мадрид у Лізі Чемпіонів УЄФА і дала зрозуміти суперникам, що з ними необхідно рахуватися. Щодо «Селтіка», то він намагатиметься перегрупуватися і оговтатися від поразки, щоб продовжити свою кампанію в турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фейєноорд — Атлетіко, Лаціо — Селтік.