Копенгаген — Ман.Юнайтед — 4:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 00:07 8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Копенгаген (Данія) і Ман.Юнайтед (Англія). ... Копенгаген — Ман.Юнайтед — 4:3. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 листопада відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Копенгаген (Данія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Копенгаген - Ман.Юнайтед - 4:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаКопенгаген - Ман.Юнайтед - 4:3. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Копенгаген (Данія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 4:3 (2:2)
Голи: Ельюнуссі (45), Діогу Гонсалвеш (45+9), Лукас Лераже (83), R. Bardghji (87) — Р. Гойлвунд (3), Р. Гойлвунд (28), Бруно Фернандес (69)

Предупредження: Деніс Вавро (45+11), Гаррі Магуайр (90+2)

Огляд матчу Копенгаген — Ман.Юнайтед:

У довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА «Копенгаген» зустрівся з «Манчестер Юнайтед» на стадіоні «Паркен». Гра вийшла захопливою, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці і показали захоплюючий футбол. У перерві рахунок став вражаючим — 2:2, що послужило приводом для захопливого другого тайму. Із самого початку гри «Манчестер Юнайтед» вийшов уперед, і вже на третій хвилині Р. Хойлунд відкрив рахунок. Однак «Копенгаген» швидко відігрався на 15-й хвилині, коли Дж. Еванс був замінений на Р. Варана. Варана. Ця заміна надала данцям такий необхідний імпульс, і вони скористалися ним, зрівнявши рахунок на 28-й хвилині завдяки голу Р. Хойлунда. Кардинальний поворот у матчі стався на 42-й хвилині, коли гравець «Манчестер Юнайтед» М. Решфорд отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості. ФК «Копенгаген» скористався цією можливістю і забив гол на 45-й хвилині, а М. Ельюнуссі — перед самою перервою. Щоб ще більше погіршити становище «Манчестер Юнайтед», «Копенгагену» на тій самій хвилині було призначено пенальті, який успішно реалізував Д. Гонкальвес. Перед самою перервою жовту картку отримав Д. Вавро. Другий тайм розпочався з чергової заміни у складі «Манчестер Юнайтед» — на 46-й хвилині К. Еріксен замінив С. Амрабата.

ФК «Копенгаген» також здійснив стратегічну заміну: на 63-й хвилині замість М. Ельюнуссі в гру вступив Р. Бардгджі. На 69-й хвилині у ворота «Манчестер Юнайтед» було призначено пенальті, і зоряний гравець команди Б. Фернандеш упевнено реалізував його, довівши рахунок до 3:3. ФК «Копенгаген» одразу ж зробив дві швидкі заміни: П. Анкерсен і К. Соренсен на 70-й хвилині, а на 78-й хвилині здійснив ще дві заміни: Д. Гонкалвеса на О. Оскарссона і Д. Вавро на Н. Бойлсена. Відчувши необхідність останнього ривка, на 78-й хвилині в гру були введені Е. Ачурі та Й. Ларссон. Кульмінація гри настала на 83-й хвилині, коли гравець «Копенгагена» Л. Лерагер забив приголомшливий гол, привівши в шаленство глядачів. Однак «Манчестер Юнайтед» не збирався здаватися і зробив останню заміну: на 84-й хвилині Р. Хойлунд замінив М. Маунта. На останніх хвилинах матчу «Копенгаген» завдав остаточного удару по надіях «Манчестер Юнайтед»: на 87-й хвилині Р. Бардггі забив гол, забезпечивши своїй команді незабутню перемогу. Попри поразку, «Манчестер Юнайтед» продемонстрував свою стійкість і рішучість упродовж усього матчу. ФК «Копенгаген», навпаки, довів свою силу, скориставшись недоліками суперника і продемонструвавши блискучу гру. Цей захопливий поєдинок, безсумнівно, увійде в історію Ліги чемпіонів УЄФА як один із тих, що запам’ятовуються найбільше.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Копенгаген, Галатасарай — Ман.Юнайтед.