Андрій Лунін: «Відбитий мною пенальті? Тут нема про що говорити»

2023-11-09 10:28 Український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з португальською «Брагою» (3:0), ... Андрій Лунін: «Відбитий мною пенальті? Тут нема про що говорити»

Український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з португальською «Брагою» (3:0), у якому він відбив пенальті на самому початку гри.

Андрій Лунін

«Найважливішим сьогодні було взяти три очки. Нам це вдалося, ми вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, але у нас ще є два матчі, щоб посісти перше місце в групі. Крім того, сьогоднішня перемога дасть нам змогу з хорошим настроєм готуватися до наступних матчів чемпіонату Іспанії.

Для команди завжди важливо не тільки здобути перемогу, а й зберегти свої ворота в недоторканності. Тому підсумковий рахунок матчу завжди має для мене велике значення. Я радий, що зіграв добре і не пропустив. Це корисно для моєї впевненості, мого досвіду.

Звичайно, я радий, що отримав трохи ігрової практики. Але й без цього я був у порядку, адже я виступаю в найкращому клубі світу. Уся команда допомагає мені щодня, і я працюю разом із найкращими. Нелегко було вийти на матч в останню хвилину (основний воротар „Реала“ Кепа Аррісабалага зазнав травми на передматчевій розминці, — прим.ред.), але я маю бути готовим завжди. Коли у вас з’являється можливість, ви повинні робити те, що вмієте найкраще. На щастя, все склалося так, як я хотів.

Відбитий мною пенальті? Тут нема про що говорити. Але хочу подякувати тренеру воротарів за допомогу. Цей сейв ми зробили удвох. Ми працюємо над пенальті на тренуваннях, це частина зусиль, яких ми докладаємо щодня», — наводить слова Луніна офіційний сайт «Реала».

Кращий коментар

den.zaporozhye
Den Den - Наставник
09.11.2023 10:35
Дуже хороший матч провів Лунін: і пенальті відбив, і чудовий сейв на останніх хвилинах. Молодець!