Аякс — Брайтон — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 21:40 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аякс (Амстердам) і Брайтон (Англія). ... Аякс — Брайтон — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аякс (Амстердам) і Брайтон (Англія).

Аякс - Брайтон - 0:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаАякс - Брайтон - 0:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Аякс (Амстердам) — Брайтон (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: Ансу Фаті (15), Саймон Адінгра (53)

Предупредження: Жоао Педро (34), J. П. ван Хеке (69)

Огляд матчу Аякс — Брайтон:

Брайтон здобув перемогу над Аяксом у Лізі Європи УЄФА У захопливому поєдинку Ліги Європи УЄФА Брайтон здобув переконливу перемогу над Аяксом із рахунком 2:0 на легендарній арені Йоган Кройф. Матч став свідченням напруженої боротьби, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усієї гри. «Аякс» наполегливо чинив опір, але домінантна гра «Брайтона» в підсумку забезпечила їм усі три очки. Після свистка на перерву «Брайтон» вигравав у суперника з рахунком 1:0. Перший гол був забитий на 15-й хвилині завдяки яскравому молодому таланту Ансу Фаті. Іспанський нападник продемонстрував свої здібності до завершення гри і точним ударом змусив воротаря «Аякса» завмерти на місці. «Аякс» намагався знайти свій ритм гри, і їхнє розчарування стало очевидним, коли на 34-й хвилині Жоао Педро отримав жовту картку за несвоєчасну атаку. Незважаючи на спроби переломити хід гри, «Аякс» пішов на перерву, поступаючись у рахунку і потребуючи атаки у відповідь. Другий тайм почався зі шквалу замін. Обидві команди прагнули привнести у свої склади нові сили і знайти прорив. Брайтон зробив першу заміну на 46-й хвилині, випустивши замість Ігоря Льюїса Данка. Незабаром «Аякс» відповів своєю заміною: К. Тейлор замінив К. Акпома. Однак уже на 53-й хвилині «Брайтон» завдав нового удару, практично вивівши «Аякс» із рівноваги. Нападник Себастьєн Адінгра, скориставшись моментом у штрафному, завдав потужного удару по воротах.

Гол продемонстрував його хиже чуття і відмінну завершальну здатність, залишивши захист «Аякса» приголомшеним. Прагнучи врятувати результат, «Аякс» зробив дві послідовні заміни на 57-й хвилині. А. Гааеї і К. Хлинссон замінили відповідно Б. Сосу і К. Форбса. Однак «Брайтон» наполегливо оборонявся, не даючи «Аяксу» реальних гольових нагод. На 64-й хвилині «Брайтон» здійснив свою заміну: М. Дахуд змінив П. Еступінана. Дотримуючись тактики суперника, «Аякс» через хвилину замінив А. Фаті на Е. Фергюсона. Ближче до кінця гри обидві команди продовжили боротьбу за контроль. На 69-й хвилині жовту картку за необережну атаку отримав гравець «Брайтона» Й. П. ван Хеке, що посилило напругу на полі. Останні заміни в матчі відбулися на 73-й і 77-й хвилинах: у «Аякса» замість Б. Тахіровіча з’явився С. Вос, а у «Брайтона» замість К. Балеби — П. Еступінан. На останніх хвилинах «Аякс» спробував відігратися, але спроби виявилися безрезультатними, і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Брайтона». Цей результат свідчить про домінуючу гру та вміння контролювати гру. Брайтон продемонстрував свою майстерність як в атаці, так і в обороні, залишивши «Аяксу» багато приводів для роздумів і вдосконалення. Обидві команди тепер розмірковуватимуть над цією зустріччю і використовуватимуть її як досвід для подальшого розвитку своєї стратегії та гри. Перемога «Брайтона», безсумнівно, зміцнить його впевненість у своїх силах у Лізі Європи УЄФА, а «Аякс» постарається оговтатися від цієї невдачі і перегрупуватися перед майбутніми матчами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Аякс, АЕК — Брайтон.