Брейдаблік — Гент — 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 23:53 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брейдаблік (Ісландія) і Гент (Бельгія). ... Брейдаблік — Гент — 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Брейдаблік (Ісландія) і Гент (Бельгія).

Брейдаблик  - Гент - 2:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаБрейдаблик - Гент - 2:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Брейдаблік ( Ісландія) — Гент (Бельгія) — 2:3 (2:1)
Голи: J. Svanþórsson (16), J. Svanþórsson (18) — O. Подарок (6), O. Подарок (54), O. Подарок (69)

Попередження: A. R. Yeoman (52), N. Fortuna (60), Г. Ейольфссон (61), A. Brown (68), J. Де Сарт (90+2)

Огляд матчу Брейдаблік — Гент:

На стадіоні «Лаугардалсвеллур» у напруженому футбольному поєдинку в рамках Ліги Європи Конференції УЄФА зустрілися команди «Брейдаблік» і «Гент». Гра була наповнена азартом і драматизмом, обидві команди продемонстрували захоплюючу майстерність і рішучість. У перерві рахунок був 2:1 на користь «Брейдабліка». Ісландська команда розпочала гру жваво, коли на 16-й хвилині Й. Д. Свантхорссон забив перший гол у ворота своєї команди. Однак «Гент» швидко відповів, і вже на 6-й хвилині Г. Орбан зрівняв рахунок, але «Брейдаблік» не здавався і продовжував іти вперед, і вже через дві хвилини Свантхорссон забив свій другий гол у матчі. На другий тайм господарі поля вийшли з перевагою і мали змогу розвинути свою перевагу, але у «Гента» були інші плани. На самому початку другого тайму бельгійська команда провела заміну, замінивши С. Кумса на Ж. Де Сарта. Ця зміна, схоже, додала сил «Генту», і він не забарився зрівняти рахунок.

На 54-й хвилині Г. Орбан, вийшовши на пенальті, спокійно пробив повз воротаря «Брейдабліка» і зробив рахунок 2:2. Гра ще більше загострилася, обидві команди отримали по кілька жовтих карток. Суддя був змушений уважно стежити за гравцями, щоб підтримувати порядок на полі. В умовах підвищеної напруги «Гент» узяв гру під свій контроль і на 69-й хвилині домігся переможного голу, який знову оформив Г. Орбан. «Брейдаблік» спробував повернутися в гру, провівши низку замін на 78-й і 83-й хвилинах, але зрівняти рахунок так і не зміг. «Гент» утримав свою перевагу і вийшов переможцем із підсумковим рахунком 3:2. Матч став підтвердженням конкурентоспроможності Ліги Конференції Європи УЄФА, продемонструвавши талант і цілеспрямованість обох команд. Це було захоплююче видовище як для вболівальників, присутніх на стадіоні «Лаугардалсвеллур», так і для тих, хто спостерігав за грою з дому. Йдучи з поля, «Гент» святкував важку перемогу, а «Брейдаблік» розмірковував про те, що могло б бути. Цей матч, безумовно, запам’ятається як захоплююче протистояння на ранніх стадіях Ліги Конференції Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брейдаблік — Маккабі, Гент — Зоря.