Лудогорець — Фенербахче — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-11-09 23:55 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лудогорець (Болгарія) і Фенербахче (Стамбул). ... Лудогорець — Фенербахче — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Лудогорець (Болгарія) і Фенербахче (Стамбул).

Лудогорец - Фенербахче - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛудогорец - Фенербахче - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Лудогорець (Болгарія) — Фенербахче (Стамбул) — 2:0 (1:0)
Голи: Jakub Piotrowski (18), Рван Секо (90+2)

Попередження: Антон Недялков (32), М. Креспо (38), Клод Гонсалвес (39), Міха Зайц (45+1), Дж. Остервольде (50), Кайо Відаль (63), Ф. Руссо (71), І. Kahveci (78)

Огляд матчу Лудогорець — Фенербахче:

У захопливому футбольному матчі між командами «Лудогорець» і «Фенербахче», що відбувся на стадіоні «Хувефарма Арена», перемогу здобули господарі поля з рахунком 2:0. Цей захоплюючий поєдинок відбувся в рамках Ліги Європи УЄФА і продемонстрував величезний талант і дух суперництва обох команд. Перший тайм матчу розпочався з чудового голу, забитого гравцем «Лудогорця» Я. Піотровським на 18-й хвилині. Піотровським на 18-й хвилині. Цей гол поклав початок напруженій боротьбі між командами, які прагнули зміцнити свої позиції на полі. По ходу матчу напруга наростала, і суддя змушений був виписати кілька жовтих карток гравцям обох команд: на 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лудогорця» А. Недялков, а на 38-й хвилині — гравець «Фенербахче» М. Креспо. Однак не минуло й кількох хвилин, як до цього списку приєднався гравець «Лудогорця» К. Гонкалвес, який отримав жовту картку на 39-й хвилині. Гравці «Фенербахче» М. Зайц і М. Зайц також отримали жовті картки на 45-й і 50-й хвилинах відповідно. На початку другого тайму «Фенербахче» зробив першу заміну на 63-й хвилині, замінивши М. Зайца на С. Шиманскі. Одночасно з цим «Лудогорець» зробив першу заміну: Педро Нарессі замінив С. Делева. У «Фенербахче» замість І. К.

Кахвечі з’явився Р. Кент. Гра тривала в напруженій боротьбі, і на 63-й хвилині Кайо Відаль із «Лудогорця» отримав жовту картку. На 71-й хвилині матч перейшов у вирішальну фазу, коли гравець «Лудогорця» Ф. Руссо був попереджений. У відповідь на це на 72-й хвилині «Лудогорець» зробив дві швидкі заміни: замість Педро Нарессі та С. Делева в гру вступили К. Дуах і Рван Секо. Фенербахче також зробив дві заміни, замінивши на 77-й хвилині Д. Тадича на К. Ундера і М. Креспо на У. Найіра. У заключній стадії гра ставала все більш напруженою, і на 78-й хвилині жовту картку отримав гравець Фенербахче І. К. Кахвечі. Як тактичний хід «Лудогорець» ввів у гру Б. Текпетея замість М. Чуйара на 78-й хвилині. У кульмінаційний момент матчу «Лудогорець» оформив перемогу, забивши гол Рвана Секо на 90-й хвилині, чим привів у захват своїх уболівальників. Ця вражаюча перемога «Лудогорця» над «Фенербахче» свідчить про їхню рішучість і майстерність у Лізі Європи УЄФА. Обидві команди чинили сильний опір, причому «Лудогорець» продемонстрував свою майстерність в атаці та надійну оборону. Арена «Хувефарма» стала свідком захопливого поєдинку, який запам’ятається любителям футболу своїм напруженням і незабутніми моментами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Спартак» — «Лудогорець», «Нордшелланд» — «Фенербахче».