АЕК — Марсель — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-11-10 00:10 9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися АЕК (Афіни) і Марсель (Франція). ... АЕК — Марсель — 0:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

9 листопада відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися АЕК (Афіни) і Марсель (Франція).

АЕК - Марсель - 0:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаАЕК - Марсель - 0:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

АЕК (Афіни) — Марсель (Франція) — 0:2 (0:1)
Голи: К. Мбемба (25), Сарр (90+3)

Попередження: M. Гачинович (28), Vitinha (45+3), Понсе (66)

Огляд матчу АЕК — Марсель:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА афінський клуб АЕК зустрівся з «Марселем» на стадіоні OPAP Arena. Гра, в якій обидві команди боролися за перемогу, була наповнена азартом і швидким темпом. Перший тайм почався з того, що на 25-й хвилині «Марсель» вийшов уперед. Це Шансель Мбемба записав на свій рахунок гол, забезпечивши перевагу своїй команді. Цей гол розлютив уболівальників «Марселя» і поставив «АЕК Афіни» в невигідне становище на початку матчу. Однак «АЕК Афіни» чинив опір і проявляв стійкість протягом усього тайму. На 28-й хвилині Міят Гачинович отримав жовту картку за грубе порушення правил, що ще більше посилило напругу в матчі. Перед самою перервою «Марсель» також отримав жовту картку — Вітінья був попереджений суддею. На початку другого тайму обидві команди провели низку важливих замін, щоб привнести в гру нові сили. На 60-й хвилині у складі «Марселя» замість І. Сарра з’явився Ж. Корреа. Це було зроблено з метою зберегти перевагу і закріпити перемогу. АЕК Афіни відповів тим, що на 63-й хвилині зробив одразу три заміни. О. Пінеда і Л. Гарсія замінили С. Араужо і Е. Понсе відповідно. Пішов з поля і М. Гачинович, а в гру вступив С. Цубер.

Напруга в матчі наростала в міру наближення до фінальної стадії. На 66-й хвилині жовту картку отримав гравець АЕК Афіни Е. Понсе, поповнивши список вилучень у матчі. На 76-й хвилині АЕК Афіни зробив ще одну заміну: Н. Амрабат замінив Н. Еліассона. Господарі поля викладалися на повну, сподіваючись зрівняти рахунок і врятувати очко, але у «Марселя» були інші плани. На 86-й хвилині замість М. Мурільйо у складі «Марселя» з’явився І. Ндіайє. Заміна принесла команді свіжі сили, і вже за кілька хвилин, на 90-й хвилині, І. Сарр переправив м’яч у сітку воріт, збільшивши перевагу «Марселя». Цей гол став вирішальним у перемозі «Марселя» і зруйнував надії афінського клубу АЕК на повернення. Після фінального свистка «Марсель» здобув впевнену перемогу з рахунком 2:0. А. Харіт і Е. Согло, які вийшли на заміну наприкінці матчу, додали команді глибини та допомогли домогтися перемоги. Загалом це був захопливий матч між двома конкурентоспроможними командами. Перший гол «Марселя» задав тон усій грі, і вони зберегли свою перевагу до фінального свистка. АЕК Афіни мужньо бився, але не зміг здобути перемогу. Тепер обидві команди з нетерпінням чекають наступних матчів у Лізі Європи УЄФА, прагнучи продовжити свій шлях у цьому змаганні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: АЕК — Брайтон, Марсель — Аякс.