Райо Вальєкано — Жирона — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 16:59 11 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Жирона — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Райо Вальекано - Жирона - 1:2. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Жирона - 1:2. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 13-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 1:2 (1:1)
Голи: Альваро Гарсія (5) — Довбик (42), Savio (65)

Попередження: Мігель Гутьєррес (14), Альваро Гарсія (44), Іван Мартін (73)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Жирона:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Естадіо де Вальєкас», «Райо Вальєкано» зустрівся з «Жироною». Гра пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Рахунок 1:1 у перерві поклав початок напруженому другому тайму, в якому «Жирона» здобула перемогу над «Райо Вальєкано» з рахунком 2:1. Початок матчу був ударним: уже на 5-й хвилині А. Гарсія, гравець «Райо Вальєкано», вразив ворота суперника, забезпечивши команді першу перевагу. Однак «Жирона» швидко відповіла і на 14-й хвилині заробила жовту картку, вилучивши з поля М. Гутьєрреса. Напруга на полі була відчутною, обидві команди боролися за контроль над ситуацією. На 42-й хвилині настала черга «Жирони» святкувати перемогу, коли А. Довбик забив чудовий гол, зрівнявши рахунок. Вболівальники «Райо Вальєкано» були розчаровані, коли всього за дві хвилини їхній зірковий гравець А. Гарсія отримав жовту картку. З початком другого тайму напруга гри продовжувала наростати. На 59-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив вирішальну заміну, випустивши замість Р. Нтеки О. Трехо. Однак «Жирона» скористалася своїми шансами, і на 65-й хвилині Савіо забив гол, вивівши свою команду в лідери.

«Райо Вальєкано» мужньо боровся за рівність, зробивши дві заміни на 67-й хвилині. С. Камело замінив Р. Фалькао, а У. Лопес — К. Переса. Команда «Райо Вальєкано» сподівалася, що ці зміни внесуть нову хвилю атакувальної енергії в її гру. Не бажаючи зупинятися на досягнутому, «Жирона» зробила перші дві заміни на 78-й хвилині. А. Довбик, який забив гол, був замінений на К. Стуані, а В. Циганков вийшов замість Ю. Коуто. Райо Вальєкано також зробив чотири заміни на 78-й хвилині: Бебе замінив А. Гарсію, а А. Ратіу — Х. де Фрутоса. На останніх хвилинах матчу «Жирона» зробила ще дві заміни. На 84-й хвилині замість Порту вийшов Савіо, який забив гол, а на 85-й хвилині І. Мартін був замінений на Валері. Мартін був замінений на Валерія на 85-й хвилині. Ці заміни були спрямовані на те, щоб закріпити свою перевагу і довести гру до кінця. Гравці «Райо Вальєкано» наполегливо билися до фінального свистка, але так і не змогли зрівняти рахунок. Завдяки надійній обороні «Жирони» і грамотному завершенню гри «Райо Вальєкано» вдалося втримати невелику перевагу і здобути важливу виїзну перемогу в напруженій боротьбі. Обидві команди продемонстрували високу майстерність, рішучість і завзятість протягом усього матчу. Естадіо де Вальєкас став свідком напруженого і захопливого поєдинку Ла Ліги, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Барселона, Жирона — Атлетик.