Аугсбург — Гоффенгайм — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 18:30 11 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Гоффенгайм — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

Аугсбург - Хоффенхайм - 1:1. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Хоффенхайм - 1:1. Чемпионат Германии, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 11-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Гоффенгайм (Німеччина) — 1:1 (0:1)
Голи: Демірович (53) — Вегорст (23)

Предупредження: Удуохай (44), Гриша Промель (56), Кевін Акпогума (76)

Огляд матчу Аугсбург — Хоффенхайм:

У напруженому матчі Бундесліги на стадіоні WWK Arena зустрілися команди «Аугсбург» і «Хоффенхайм 1899». Обидві команди продемонстрували рішучість і волю до перемоги, що призвело до захопливого поєдинку, який завершився внічию 1:1. Перший тайм розпочався у високому темпі: обидві команди прагнули взяти ініціативу у свої руки. На 23-й хвилині «Хоффенхайм 1899» вийшов уперед, і В. Вегхорст ударом з близької відстані вразив ворота суперника, забезпечивши команді перевагу 1:0. ФК «Аугсбург» спробував відповісти, але надійний захист гостей не дозволив їм здобути перемогу. Наприкінці першого тайму гравець ФК «Аугсбург» Ф. Удуохай отримав жовту картку на 44-й хвилині за необережну поведінку. Господарі поля пішли на перерву з відставанням в один м’яч, сподіваючись переломити хід гри в другому таймі. Початок другого тайму ознаменувався активнішими діями «Аугсбурга», і на 53-й хвилині їхні зусилля принесли свої плоди. Е. Демірович забив приголомшливий гол, зрівнявши рахунок і зробивши його рівним 1:1. Цей гол надав грі новий імпульс, і обидві команди стали прагнути до перемоги.

На 56-й хвилині гравець команди «Гоффенгайм 1899» Г. Промель отримав жовту картку за несвоєчасну атаку, і напруга в матчі стала наростати. На 70-й хвилині «Хоффенхайм 1899» зробив першу заміну, випустивши І. Бебу замість Ж. Юствана. Також у гру був введений Ф. О. Беккер, який замінив А. Крамарича, в надії освіжити атакувальні можливості. У відповідь «Аугсбург» зробив дві заміни: М. Педерсен замінив Іаго, а Р. Варгас — А. Енгельса. На 76-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, гравець «Хоффенхайма 1899» К. Акпогума отримав жовту картку за грубе порушення правил. У відповідь ФК «Аугсбург» зробив ще одну заміну, замінивши Ф. Йенсена на К. Мбабу. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили ще по одній заміні, намагаючись домогтися переможного гола. На 90-й хвилині «Хоффенхайм 1899» ввів у гру М. Байєра замість Б. Конте. Своєю чергою, у складі «Аугсбурга» замість Е. Деміровіча з’явився Д. Бельо, а замість П. Тіца — С. Мішель. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд так і не змогла забити гол, і матч завершився в напруженій нічиїй 1:1. І «Аугсбург», і «Гоффенгайм 1899» упродовж усіх 90 хвилин демонстрували рішучість і майстерність, забезпечивши вболівальникам захопливе видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Аугсбург, Хоффенхайм — Майнц.