Альмерія — Реал С-дад — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-11 19:17 11 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Реал С-дад — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 13-й тур. Огляд матчу, статистика

11 листопада відбувся один із матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Альмерия - Реал С-дад - 1:3. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Реал С-дад - 1:3. Чемпионат Испании, 13-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 13-й тур

Альмерія (Іспанія) — Реал С-дад (Сан-Себастьян) — 1:3 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Альмерія — Реал С-дад:

У захопливому матчі Ла Ліги між командами «Альмерія» та «Реал Сосьєдад» на стадіоні «Power Horse» — «Estadio de los Juegos Mediterráneos» розігралася справжня битва. У напруженій і конкурентній атмосфері рахунок у перерві був 0:0, що не віщувало захопливих подій. Дія розпочалася на 27-й хвилині, коли гравець «Альмерії» Л. Робертоне отримав жовту картку, задавши тон грі, сповненій жорсткими протистояннями. «Реал Сосьєдад» швидко відповів своєю жовтою карткою: на 32-й хвилині був вилучений У. Садік. Перед самою перервою гру продовжив А. Муньос, який також отримав жовту картку. На початку другого тайму «Реал Сосьєдад» зробив дві заміни. У. Садік був замінений на М. Меріно, а А. Барренексеа вийшов замість Т. Кубо на 46-й хвилині. Альмерія теж вирішила освіжити склад: на 71-й хвилині замість Л. Робертоне на поле вийшов Г. Мелеро. Перший важливий момент другого тайму стався на 58-й хвилині, коли гол гравця «Реал Сосьєдаду» Б. Туррієнтеса було скасовано через порушення правил.

Однак «Реал Сосьєдад» не зупинився на досягнутому, і вже за чотири хвилини М. Оярсабаль забив гол, вивівши свою команду в лідери. У відповідь «Альмерія» провела свої заміни. С. Аррібас, який вийшов на заміну на 76-й хвилині. Аррібас одразу ж відзначився і зрівняв рахунок. Однак «Реал Сосьєдад» швидко повернув контроль над ситуацією, замінивши на 74-й хвилині А. Захаряна на М. Чо. У заключній стадії матчу «Реал Сосьєдад» продовжував демонструвати свою перевагу. На 90-й хвилині було призначено пенальті, який упевнено реалізував К. Фернандес і знову вивів «Реал Сосьєдад» уперед. Не задовольняючись невеликою перевагою, «Реал Сосьєдад» оформив перемогу голом М. Зубіменді, зробивши остаточний рахунок 3:1 на свою користь. Матч продемонстрував майстерність, рішучість і тактичну майстерність як «Альмерії», так і «Реал Сосьєдаду». Це була запекла боротьба від початку і до кінця, і в підсумку «Реал Сосьєдад» здобув заслужену перемогу. Ця перемога, безсумнівно, додасть їм упевненості у своїх силах і зміцнить їхнє становище у висококонкурентній Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гетафе — Альмерія, Реал С-дад — Севілья.