Наполі — Емполі — 0:1. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 15:30 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Емполі — 0:1. Чемпіонат Італії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Емполі (Італія).

Наполи - Эмполи - 0:1. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Эмполи - 0:1. Чемпионат Италии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Наполі (Неаполь) — Емполі (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Віктор Коваленко (90+1)

Предупредження: Маттео Канчельєрі (78), Єнс Кажюст (90+3)

Огляд матчу Наполі — Емполі:

У захопливому матчі Серії А між командами «Наполі» та «Емполі» на стадіоні «Дієго Армандо Марадона» рахунок у перерві був 0:0, а в основний час перемога дісталася «Емполі» з рахунком 0:1. Гра була наповнена цікавими моментами, замінами і пізнім голом, який вирішив результат матчу. На 54-й хвилині «Наполі» зробив першу заміну, випустивши замість К. Кварацхелія Е. Елмаса. Через хвилину після цього відбулася ще одна заміна — Г. Сімеоне був замінений на П. Зелінські. На 63-й хвилині «Емполі» зробив першу заміну, замінивши Н. Камб’яджі на Е. Г’ясі. Слідом за цим послідувала ще одна заміна — Б. Берешинські змінив Т. Ебуехі. Очевидно, «Емполі» будував свою стратегію так, щоб зберегти надійну оборону і зловити «Наполі» на перерві. На 71-й хвилині «Емполі» здійснив третю заміну: замість В. Коваленка вийшов Дж. За хвилину «Наполі» здійснив третю заміну, ввівши в гру Ф. Ангіссу замість Ж. Кахусте. Команди шукали свіжі сили на полі, щоб вплинути на результат. Інтенсивність гри залишалася високою, коли на 72-й хвилині «Наполі» вирішив провести четверту заміну: замість Й. Ліндстрема вийшов М. Політано.

На 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Емполі» М. Канчельєрі, що свідчить про фізичний характер матчу. На 80-й хвилині «Емполі» зробив одразу дві заміни. Ф. Раноккья вийшов замість А. Грассі, а М. Канчельєрі був замінений на Д. Мальдіні. Цей тактичний хід «Емполі» був спрямований на те, щоб зберегти стабільність в обороні та здивувати «Наполі» свіжими атакувальними можливостями. Коли до кінця матчу залишалося всього шість хвилин, «Наполі» зробив п’яту й останню заміну. Замість М. Руї на поле вийшов М. Олівера. Обидві команди прагнули вийти з глухого кута і домогтися перемоги, але на останніх хвилинах матчу «Емполі» завдав вирішального удару. На 90-й хвилині В. Коваленко забив єдиний гол у матчі, викликавши тріумфування вболівальників. Однак напруга залишалася високою, і тієї ж хвилини гравець «Наполі» Х. Кахусте отримав жовту картку. Матч закінчився перемогою «Емполі» над «Наполі» у впертій боротьбі. Це був приголомшливий прояв майстерності, стратегії та рішучості з обох сторін. «Наполі», безсумнівно, аналізуватиме свої втрачені можливості, а «Емполі» зможе святкувати заслужений тріумф, забезпечений пізнім голом. Любителі футболу в усьому світі з нетерпінням чекають таких захопливих матчів у Серії А, що демонструють пристрасть, азарт і непередбачуваність, які роблять цей вид спорту таким улюбленим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Наполі, Емполі — Сассуоло.