Брайтон — Шеффілд Юнайтед — 1:1. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-11-12 18:02 12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Шеффілд Юнайтед — 1:1. Чемпіонат Англії, 12-й тур. Огляд матчу, статистика

12 листопада відбувся один із матчів 12-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Брайтон - Шеффилд Юнайтед - 1:1. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Шеффилд Юнайтед - 1:1. Чемпионат Англии, 12-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 12-й тур

Брайтон (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 1:1 (1:0)
Голи: Саймон Адінгра (6) — Адам Вебстер (73)

Попередження: J. Bogle (45+2), F. Buonanotte (45+3), Саймон Адінгра (66), R. De Zerbi (75), Карлос Балеба (77)

Огляд матчу Брайтон — Шеффілд Юнайтед:

«Брайтон» і «Шеффілд Юнайтед» провели захопливий матч Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community Stadium, що завершився внічию 1:1. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри, подарувавши вболівальникам захоплююче видовище. У першому таймі «Брайтон» вийшов уперед уже на 6-й хвилині завдяки голу С. Адінгри. Господарі поля з перших хвилин продемонстрували свою майстерність в атаці, задавши тон матчу. Однак «Шеффілд Юнайтед» швидко перебудувався і відповів енергійною грою. Незадовго до перерви суддя виписав дві жовті картки. Першу отримав гравець «Шеффілд Юнайтед» Дж. Богл, а другу — гравець «Брайтона» Ф. Буонанотте. Ці попередження послужили нагадуванням обом командам про необхідність дотримуватися дисципліни на полі. З початком другого тайму «Брайтон» зробив дві заміни у швидкій послідовності. Ф. Буонанотте був замінений на К. Мітома, а А. Лаллана вийшов замість Жоао Педро. Ці зміни надали «Брайтону» нових сил і дозволили зберегти атакувальний настрій. «Шеффілд Юнайтед» теж вирішив здригнутися і на 52-й хвилині замість Б. Осборна ввів у гру В. Соузу. Матч тривав у режимі «з кінця в кінець», обидві команди невпинно прагнули голу. Попри всі зусилля, рахунок залишався 1:0 на користь «Брайтона». Однак на 69-й хвилині гра набула несподіваного повороту: гравець «Брайтона» С. Адінгра отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості до кінця матчу. Незважаючи на скорочення складу, «Брайтон» не опустив руки і продовжив боротьбу за позитивний результат. У відповідь на вилучення Адінгри «Брайтон» зробив ще дві заміни.

Б. Гілмур замінив К. Балеба, а А. Фаті вийшов замість Дж. Вельтмана на 71-й хвилині. Ці заміни були спрямовані на зміцнення структури команди та підтримання оборонної стійкості. Шеффілд Юнайтед скористався переломом ситуації і на 74-й хвилині зрівняв рахунок, щоправда, завдяки невдалому голу А. Вебстера з команди Брайтона. Цей гол вдихнув нове життя у гру гостей, які продовжували йти вперед у пошуках перемоги. У заключній стадії матчу напруга наростала, що призвело до отримання кількох жовтих карток. Брайтонці Р. Де Зербі та К. Балеба отримали попередження на 75-й та 77-й хвилинах відповідно. На 88-й хвилині до числа вилучених приєднався гравець «Шеффілд Юнайтед» Дж. Робінсон. Прагнучи перемоги, «Шеффілд Юнайтед» зробив останню заміну — на 85-й хвилині замість А. Слімана вийшов Дж. Макети. Ця заміна надала атаці додаткового темпу, створивши проблеми для оборони «Брайтона». Матч наближався до завершення, і обидві команди відчайдушно намагалися вирвати перемогу. На 90-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» зробив третю й останню заміну: Дж. Богл змінив В. Осулу. Однак жодна зі сторін не змогла знайти вирішальний гол, і матч закінчився внічию 1:1. І «Брайтон», і «Шеффілд Юнайтед» проявили характер і стійкість протягом усієї гри. Незважаючи на чисельну перевагу, «Брайтон» наполегливо бився і здобув цінне очко. Водночас «Шеффілд Юнайтед» продемонстрував свою атакувальну міць і створив багатообіцяючі можливості. Матч на стадіоні American Express Community Stadium став підтвердженням конкурентної природи Прем’єр-ліги. Кожна з команд боролася за перемогу, не залишаючи жодного каменя на камені. Нічия 1:1 — справедливий результат, що відображає зусилля обох команд цього дня.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Брайтон, Шеффілд Юнайтед — Борнмут.